Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki i Mirabelki pomocy!
Jestem #niebieskipasek 26lvl i właśnie rozpadł się mój kolejny związek a wszystko przez to, że jestem aseksualny...
Nie uprawiam seksu prawie wcale bo po prostu nie sprawia mi on żadnej przyjemności oraz nie odczuwam potrzeb.
Poza tym jestem normalnym facetem, uwielbiam kobiety i chciałbym kiedyś założyć rodzinę...ale teraz kompletnie straciłem już nadzieję, że kiedykolwiek się uda.
Bo mój kolejny związek z #rozowypasek rozpadł się jak każdy poprzedni...
Czy seks serio jest tak ważny?

Mówi się że masa kobiet nie lubi seksu, ale ja jakoś żadnej takiej nie spotkałem i odkąd zrobiłem mój mały coming out wśród rodziny i znajomych nie spotkałem się również z żadnym zrozumieniem.
Siedzę teraz samotnie i #feelsy mocno, powoli oswajam się z myślą, że tak już będzie zawsze.
Przyjaciele i znajomi wszyscy już w poważnych związkach, sporo też już z dziećmi a ja dalej sam i boję się że tak już pozostanie.

#zwiazki #seks #aseksualizm #samotnosc #przegryw #stuleja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 20
@Existanza: W takiej sytuacji pozostaje szukać osoby podobnej do nas samych. Gdybym kochała zaakceptowałabym to, ala OP napisał

uwielbiam kobiety i chciałbym kiedyś założyć rodzinę

Jeśli wiedziałabym, że brzydzi go to... To nie zgodziłabym się na płodzenie potomka.
mirabelka: Byłbyś dla mnie idealnym facetem - mam to samo, zero potrzeby uprawiania seksu. Też chciałabym kiedyś zbudować kochający, fajny związek, ale z czymś takim raczej nie jest mi to pisane - jestem #tfwnobf już od kilku długich lat.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling
@noothingg Przecież to nie jest kwestia akceptacji bądź nie. Potrzeby seksualne też są ważne dla zdrowia psychicznego. Jak sobie wyobrażasz, że ktoś kto lubi seks miałby z tego zrezygnować do końca życia, bo partner tego 'nie czuje'? Seks jest też sposobem na okazanie miłości i bliskości, jeśli go nie ma to stosunkowo łatwo poczuć się niechcianym, nieatrakcyjnym i niekochanym.