Wpis z mikrobloga

#gdansk #trojmiasto #mieszkanie
Mireczki! Sprawa jest :<
Streszczając - właściciel sprzedał dom w którym mieszkam z narzeczonym i musimy do 10 znaleźć mieszkanie i się przeprowadzić.

I tu pojawia się problem. Jest sezon, gdzie człowiek nie zadzwoni to "rezerwacja", albo umawianie się i dzwonienie na pół godziny przed czasem, że sory ale nieaktualne, ewentualnie "po namyśle - bez psa".
Sęk w tym, że potrzebujemy "specjalnej chaty", czyli parter, max 1 piętro, czy winda, ze względu na psa. Pies to schroniskowy powypadkowy labrador - przykrótkie tylne łapy, problemy ze stawami. Schody dla biedaka to katorga. Ogólnie jest bardzo wyrośnięty (nie otyły, ale serio - pies gigant) i próbujemy wszystko ustawić pod niego, żeby jak najmniej się męczył, a miał możliwość chociaż krótkiego wybiegu.
Gdyby ktoś z Was wiedział coś o nisko położonym mieszkaniu, gdzie można wbić z psiakiem - byłabym wdzięczna za wszelkie info. COKOLWIEK. Może być nawet kawalerka. Dużo pracujemy, dzwonimy, dopytujemy, czasu coraz mniej, a zależy mi na tym żeby Filippo (na zdjęciu poniżej), żył jak najlepiej i jak najdłużej i nie musiał się przy tym męczyć.
Przy okazji macie #pokazmorde którego nigdy nie chciałam zrobić, ale dzięki temu może więcej osób to zobaczy. Pomóżcie szukać domu dla Filipka, plox ;__;
L.....o - #gdansk #trojmiasto #mieszkanie
Mireczki! Sprawa jest :<
Streszczając - w...

źródło: comment_bjby5zL0T8an0kp6ePyIXBHPAThj3GmN.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dnasstorm: No chyba nie znafco. Kolejny nie znam się to się wypowiem jeszcze w tonie co ja to nie wiem.
Poczytaj -> wypowiadaj się.

@L_DiCarlo: A tobie powodzenia, nie jestem zupełnie z tych okolic ale mirko nie jeden raz pomogło więc mam nadzieję, że i tym razem na priv coś znajdziecie!
  • Odpowiedz
@L_DiCarlo nie chcę Cię martwić, ale 3 tyg. Temu przeprowadziłam się z Łodzi do Gdańska i szukanie chaty o tej porze to był dramat. Z racji na sezon ceny poszybowały w górę jak #!$%@?, nawet za byle norę, agencje mają Cię gdzieś, bo z raci wynajmowania mieszkań na doby i tak mają co robić. Z tego aamego powodu j3st też mały wybór. Mam też zwierzaki, ale klatkowe i raz czy dwa
  • Odpowiedz