Wpis z mikrobloga

#gdansk #trojmiasto #mieszkanie
Mireczki! Sprawa jest :<
Streszczając - właściciel sprzedał dom w którym mieszkam z narzeczonym i musimy do 10 znaleźć mieszkanie i się przeprowadzić.

I tu pojawia się problem. Jest sezon, gdzie człowiek nie zadzwoni to "rezerwacja", albo umawianie się i dzwonienie na pół godziny przed czasem, że sory ale nieaktualne, ewentualnie "po namyśle - bez psa".
Sęk w tym, że potrzebujemy "specjalnej chaty", czyli parter, max 1 piętro, czy winda, ze względu na psa. Pies to schroniskowy powypadkowy labrador - przykrótkie tylne łapy, problemy ze stawami. Schody dla biedaka to katorga. Ogólnie jest bardzo wyrośnięty (nie otyły, ale serio - pies gigant) i próbujemy wszystko ustawić pod niego, żeby jak najmniej się męczył, a miał możliwość chociaż krótkiego wybiegu.
Gdyby ktoś z Was wiedział coś o nisko położonym mieszkaniu, gdzie można wbić z psiakiem - byłabym wdzięczna za wszelkie info. COKOLWIEK. Może być nawet kawalerka. Dużo pracujemy, dzwonimy, dopytujemy, czasu coraz mniej, a zależy mi na tym żeby Filippo (na zdjęciu poniżej), żył jak najlepiej i jak najdłużej i nie musiał się przy tym męczyć.
Przy okazji macie #pokazmorde którego nigdy nie chciałam zrobić, ale dzięki temu może więcej osób to zobaczy. Pomóżcie szukać domu dla Filipka, plox ;__;
L.....o - #gdansk #trojmiasto #mieszkanie
Mireczki! Sprawa jest :<
Streszczając - w...

źródło: comment_bjby5zL0T8an0kp6ePyIXBHPAThj3GmN.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@L_DiCarlo: 18.06.2016 padał wtedy śnieg?

A tak serio. Dlaczego czas do 10? Dostaliście wypowiedzenie umowy? W umowie powinien być zawarty okres wypowiedzenia, a jeżeli nie to z automatu macie 3 miesiące. Gość sprzedał mieszkanie z lokatorami więc nowi nabywcy muszą się z tym liczyć.
  • Odpowiedz
@L_DiCarlo: Ja się nie będę czepiać - nieważne czy masz czapkę i kiedy ją założyłaś, nieważne kiedy robione było zdjęcie i co z okresem wypowiedzenia - szacun za stworzenie domu istocie która bez Ciebie mogłaby nigdy nie mieć szansy na własny kąt.
I trzymam kciuki że coś znajdziecie.
  • Odpowiedz
Co za barany. Przecież mogłaby założyć czapkę po prostu, bo ROBIŁA SOBIE ZDJĘCIE W CZAPCE. I co? Ja #!$%@?, niektórzy stąd przez swoje nudne życie szukają czegokolwiek co im nie pasuje w życiu innych. Kretyni.
  • Odpowiedz
@michak: miesiąc. Sęk w tym, że od miesiąca dzień w dzień dzwonimy i szukamy i wciąż nic. Jesteśmy, delikatnie ujmując, pod ścianą, gdzie potrafimy się nawet z roboty na godzinkę wyrwać żeby jechać ogarnąć cokolwiek. Udało się znaleźć na dniach 3 mieszkania, obejrzeliśmy, wszyscy zadowoleni bo chcemy umowę na jak najdłużej, ale na 2 dzień po umówieniu się już na pospisywanie, dostawaliśmy telefon, że nieaktualne bo "coś, ktoś". Mało osób
  • Odpowiedz
Udało się znaleźć na dniach 3 mieszkania, obejrzeliśmy, wszyscy zadowoleni bo chcemy umowę na jak najdłużej, ale na 2 dzień po umówieniu się już na pospisywanie, dostawaliśmy telefon, że nieaktualne bo "coś, ktoś"


@L_DiCarlo: Zadatek zostawiaj. Z zadatkiem jest tak, że muszą zwrócić jego dwukrotność. Oczywiście trzeba to spisać na kartce, ale wystarczą 3 zdania.
  • Odpowiedz