Wpis z mikrobloga

Coś cicho pod tagami dla ludzi, którzy urodzili się za późno dla swojej muzyki ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Antyperspirant: Ciekawa interpretacja tagu. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam byłem ciekaw w jakim wieku są obserwujący i miałem zrobić ankietę, ale jakoś mi się nigdy nie chciało. Na dodatek trzeba tu trochę uwzględnić "opóźnienie" Polski spowodowane przemianą ustrojową. zagranico chyba jednak większość to ludzie wychowani
@Wiedmolol: Żeby przeżywać lata '80 w tej formie, o jakiej myślimy, to trzeba było urodzić się w latach '60. Oczywiście, masz rację o tym opóźnieniu spowodowanym komuną, ale dodałbym fakt, że nawet opóźnione, u nas to było inne. Więc w sumie powinienem dopisać "urodzili się za późno i w złym miejscu dla swojej muzyki". Chociaż i tak można by z tym polemizować.

A Days of Thunder powinno się często wrzucać dla
@Wiedmolol: No i potwierdziło się, że najbardziej jarają się tym ludzie, którzy wtedy nie żyli.

Ale przypominało mi się teraz takie stwierdzenie - kiedyś muzyka nie była lepsza. Było pełno kiepskich kawałków, które leciały w radio tak jak teraz. Po prostu tych kiepskich nikt już nie pamięta, a wspomina się tylko te wybitne. Dlatego istnieje mylne przeświadczenie, że kiedyś muzyka była lepsza.