Wpis z mikrobloga

@dzieju41: Transit ale która generacja ? masz foto lamp ? Za czyszczenie z polerką biorę ("biere") pięć dyszek za oba. Słuchaj jeżeli reflektor nie ma uszkodzeń mechanicznych typu pęknięcia, "pająki", pajęczyny od kamieni czy rozpuszczeń od detergentów chemicznych to zawsze jest do uratowania i przy max zabrudzeniu wygląda jak 90% od nowości.. Minimum !
  • Odpowiedz
@HaDwaO: 1996 rocznik, lampy trzeba przyznać mocno zmatowiałe, na jesień przydałby się im nowy blask.
Co do ceny nie jest wygórowana o ile efekt będzie. Co do fotek mogę zrobić jutro i podesłać ci na pw, niestety jutro idę do roboty i po całym tygodniu zapierniczania po 11-12 godzin, wolałbym po południu odpocząć. Jakby co dodam cię do obserwowanych i odezwę się tak czy owak.
  • Odpowiedz
@dzieju41: Nie ma sprawy jak są mocno zmatowione to mówię tu i teraz że przywrócę je do stanu takiego że będziesz zadowolony. Jakby co to pisz śmiało- dogadamy się zawsze, jestem elastyczny. Jakby co to dojeźdzam na terenie szczecina zupełnie za friko. Więc powiem tak- jak już się zdecydujesz to napisz do mnie :) Przekonasz się sam.
  • Odpowiedz
Oj nie, zajmuje się światełkami tylko :)


@HaDwaO: ajjj, szkoda. Cały czas mi po głowie chodzi polera auta z korektą lakieru w kilku miejscach (na masce mam odpryski od kamieni). Auto po zwykłym umyciu wygląda oszałamiająco, a po polerce pewnie zwaliłoby z nóg :D
  • Odpowiedz