Wpis z mikrobloga

Mirki, jestem już w #uk, mam uk prawo jazdy już, ale agencje wybrzydzają, że nie mam doswiadczenia w uk i kręca nosem. Zresztą w Polsce większość czasu jeździłem na betoniarce bo co dzień w domu i na żurawiach bo ciekawsza robota. Brytyjskich papierów na krana jeszcze nie mam więc pomyślałem, że mógłbym pojeździć c+e ale marudzą. I pytanie, czy kłamać, że jeździłem w uk choć nie jeździłem czy na class2 będzie łatwiej. Generalnie czuje się na siłach ale to ich nie przekonuje.

#zycietruckera #ciezarowki
  • 15
@pesotto: Nie strasz bo dopiero co odebrałem prawko na C i też mam zamiar szukać coś w tej brańzy w najbliższej przyszłości (totalnie 0 doświadczenia :) )
@manivelle: nie próbowałem jeszcze, w ADR powiedzieli, że klient (GIST) się nie zgodził bo mam za mało doświadczenia, ale sprawdzą jeszcze Morrisons czy by mnie nie chciał, skoro nie dzwonią, to chyba nie chciał.
@system_shock:
Chyba skasuje z cv ostatnie lata pracy na żurawiach i wpiszę c+e bo nie wiem co innego mam zrobić
@Pierogi_z_miesem: W ADR niepotrzebnie powiedziałem prawdę, myślałem, że będą chcieli jakieś dokumenty czy coś na potwierdzenie kim jestem a okazało się, że nic nie chcieli. Pracy na class2nie mają zasadniczo. Potem inny kolega powiedział mi osobiście, że tak roboty nie dostane. Jakbym wiedział to tak bym im powiedział, że cały czas który jeździłem vanem, class 2 i na żurawiach to tak naprawdę class1 po świecie i w ogóle. Myślałem, że tu