Wpis z mikrobloga

@latajacy_sarkofag: To co rozni człowieka sukcesu od przegrywa, to podejscie mentalne. Psychika nie moze wysylac sprzecznych sygnałów. Jeśli czlowiek zaczyna sie cieszyc z niskiej pensji, to podswiadomosc przyjmuje ow stan przegranej jako cel, który zostanie nagrodzony radością.
Podswiadomosc opiera sie na prostych bodzcach, jak pies pawlowa.
Trzeba bardzo kontrolowac swoje emocje, by przypadkiem nie rozwinąć u siebie akceptacji przecietnosci, czy podswiadomego dążenia do porażki.
To, ze sie nie cieszyl z 2,5
@2PacShakur: Szczerze to ja zbytnio nie ogarniam kto tam jest dobry a kto zły tylko po prostu posmutniałem jak obejrzałem ten filmik. Pozostaje mieć nadzieje, że nic im się nie stanie i kiedyś zapanuje tam normalność ale i tak dobrze słyszeć, że jest tam bezpieczniej.
@BarekMelka: nie przesadzaj, mam znajomka, który też tam ma rodzinę i mówi, że luz tzn. wiadomo, że jest wojna, ale po prostu dzieje się w innych miastach, a ludzie sobie żyją, bo co mają zrobić? Zostawić dorobek życia, willę za dajmy na to 300 000 euro i uciec żeby żyć w jakimś ośrodku dla uchodźców, a później gównomieszkanku 40m4 dla 4 osób? Nie wiem jak sytuacja w Aleppo konkretnie wygląda.