Wpis z mikrobloga

nie to miałem na myśli. Dla mnie wywiad z TVN 24 nie jest wiarygodny ale gdyby go przeprowadził ktoś z Wykopków wtedy inaczej spojrzę na problem. Dlatego moja prośba o relację z rozmowy z przedstawicielem Syrii.
Mimo wszystko ciekawe jest to, że chrześciańscy syryjczycy są w stanie przyleciec tutaj, wziąć udział w ważnym duchowo dla nich wydarzeniu i wrócić do Syrii aby być przy rodzinach i zajmować się swoim krajem, a muslimy przy pierwszej możliwej okazji lecą tam, gdzie dają większy socjal xD
@elniks: Wiesz, może i by Twoja wypowiedź miala sens gdyby nie to że spotkałem go na magazynie w UK. Przepraszam, nie napisałem że aktualnie w UK urzęduję, mogłeś zrozumieć że na jakimś w magazynie w PL.

Wiesz, najbardziej zabawne jest dla mnie podejście młodych ludzi którzy wymagają więcej ale od siebie nie bardzo chcą dać. Zerknij na mój profil, przeprowadziłem ostatnio ankietę na temat powrotu do kraju. Większość ma nadzieję wrócić
@KochanekAdmina: Po pierwsze 'natemat.pl'. Rownie dobrze mógłbyś dać niezależną.
Poza tym, artykuł, który zalinkowałeś przeczy temu co napisałeś i w żaden sposób nie dowodzi Twoich oszczerstw. Umiesz czytać czy lewacki mózg za mały? Co lewica zrobiła oprócz krzyku i niekontrolowanemu wpuszczaniu ludzi? NIC. Same kłopoty w Europie. Potwierdzasz w 100% mój pogląd, że lewactwo powinno zostać uznane za chorobę i zazwyczaj lewakami zostają osoby z upośledzeniem społecznym/niskim poczuciu własnej wartości/niskim IQ,
@dzaworek: Zadaj sobie pytanie dlaczego ESTERA nie płaci za lekcje języka które są podstawą integracji.

Prawicowy terroryzm - Setki ofiar w ludziach
Lewicowy terroryzm - Ktoś z ruchu LGBT na ciebie nakrzyczy

Tak to wygląda. Najpierw zniszczony bliski wschód przez prawackich kapitalistów którzy musieli sprzedawać broń oraz zdobyć rope, potem lokalne radykalne prawactwo dorwało się do władzy i mamy problem z terroryzmem.

Dlatego lewica musi ratować osoby takie jak ta dziewczyna,