Wpis z mikrobloga

@bxl: troche popsuje Ci koncepcje - ale osobiscie uwazam, ze w takiej cenie i do domu warto jedynie inwestowac w rower stacjonarny. jest szansa, ze bedzie to bezpieczne i bedzie funkcjonowac jak trzeba przez dlugi czas. mam odrobine doswiadczenia z tego typu sprzetami i powiem Ci szczerze...nigdy nie spotkalem sie z sensownym orbitrekiem w takiej cenie. praktycznie na kazdym tanszym orbitreku czuje sie dosc niepewnie, sprzet sie chwieje, nie jest zbyt
@bxl: Ja mam już drugi rok YORK X215, kupiłem za 1499 zł, sprzęt godny polecenia. 7 kg koło zamachowe, obciążenie magnetyczne, bez kabli (akumulatorki ładują się podczas ćwiczeń).
@bxl: jak będziesz kupował zwróć uwagę na koło zamachowe - im cięższe tym lepiej - i odległość między płozami (im mniejsza tym lepiej, szczególnie dla niższych osób). Możesz spojrzeć na model Hammera CT5 (jednak jest on dość mały, wg mnie za drogi z tą specyfikacją techniczną, ale też trochę płacisz za samą nazwę). Dla kobiety w sam raz, ale raczej dla osób do 175 cm.
Zipro Dunk - stabilny sprzęt, jedyny