Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, chciałbym zwrócić się do @Moderacja: z zapytaniem, mianowicie wczoraj, po 6 dniach widnienia na serwisie @Wykop: jako publiczny i nie zawierający żądnych wulgaryzmów ani przekleństw wpis... jedna z moich wypowiedzi została usunięta przez moderatora o oznaczeniu 37Ny, a ja otrzymałem w ramach tej "interwencji" DWA ostrzeżenia tej samej treści, dotyczące tego samego wpisu. Powtarzam w treści wpisu nie wystąpiły żadne wulgaryzmy ani przekleństwa, a jedynie przyrównanie jednego ze skompromitowanych przedstawicieli tzw "pseudodziennikarstwa" do KARALUCHA, co w mojej opinii nie łamie regulaminu Wykop.pl, zwłaszcza, że gorsze i prawdziwie wulgarne słowa padają tu pod adresem różnych, piastujących prestiżowe stanowiska ludzi i moderatorowi 37Ny to jakoś nie przeszkadza. Zdążyłem złożyć już DWA (skoro ostrzeżenia mam dwa ( ͡° ͜ʖ ͡°) )odwołania, a całą akcję uważam za próbę uciszenia mnie na siłę przez stronniczego lub ideologicznie zaangażowanego moderatora. Poniżej zamieszczam screeny, zapraszam do rozpatrzenia odwłań.
Pozdrawiam.

#moderacjacontent #moderacja #neuropa #wykopseriousbusiness #krzywdaludzka #truestory
Pobierz Ospen - Dzień dobry, chciałbym zwrócić się do @Moderacja: z zapytaniem, mianowicie wc...
źródło: comment_4gxKk6g8tGRDFojcX7QnLTw8BLldulsO.jpg
  • 11
@Goofas: Myślę że nikt w moderacji nie sprawdza treści osobiście tylko robi to bot po ilości zgłoszeń. Więc wystarczy się w kilka osób skrzyknąć i zgłaszać niewygodne komentarze.
przyrównanie jednego ze skompromitowanych przedstawicieli tzw "pseudodziennikarstwa" do KARALUCHA, co w mojej opinii nie łamie regulaminu Wykop.pl


@Ospen: O, a moim zdaniem łamie to regulamin stronki wypok pe el. Nieładnie jest przyrównywać kogoś do karalucha.