Wpis z mikrobloga

Byłem sceptycznie nastawiony do tych całych #sdm ale muszę przyznać, że faktycznie aż czuć w powietrzu pozytywną aurę i wszyscy są mega mili do tego stopnia, że w trakcie 10 minutowego spaceru 3 laski i jeden facet zaproponowali mi lodzika - ot tak, abym się odprężył. Jedna wspomniała nawet, że lubi też anal. Podziękowałem grzecznie i wypiliśmy tylko po jednym vipie z biedronki. Mega pozytywni ludzie.
  • 21
@DywanTv: no to znowu zapytam.

Czy jak nie lubie gejów i innych ukrywających sie pod LGBT to zeby moc sie wypowiadać na ich temat musze odwiedzić paradę równości?

To niedorzeczne.

Czy jakby to były światowe dni młodzieży w wersji muzułmańskiej to tez niemoglbym miec zdania ponieważ tam nie pojechałem i nie zobaczyłem?
@Mr_Przemyslaw: Ogólnie jeżeli wrzucasz wszystkich do jednego wora. Czy to geje czy muzułmanie czy ktokolwiek inny, to robisz poważny błąd.

Nie bronię Ci ich nie lubić. Tylko bądź szczery sam ze sobą, czy masz ku temu powody i dowody, że te powody są prawdziwe?

Dlaczego nie lubisz ŚDM, jeśli nie lubisz?
@DywanTv: zapomniałeś przeczytać jego wcześniejszego posta, złotego wynika w jakim kontekście to napisałeś, poza tym niżej sam wyjaśniłeś o co Ci chodzi i z tym sie po prostu nie zgadzam.