Wpis z mikrobloga

@janeeyrie Zwykle, długie włosy brunetki, które są umyte bardzo dobrym i przyjemnym szamponem ( to nie ma znaczenia jaki rodzaj zapachu wydzielają) to najlepsza rzecz z rana ( i w każdej porze też ()). Ale fantazji związanych z włosami nigdy nie miałem. Po prostu uwielbiam ich zapach oraz strukturę ( ͡ ͜ʖ ͡).
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: To miałeś chyba dziewczynę z jakimś problemem wypadających włosów, anemia albo hormony? Mi się w życiu nie udało zapchać umywalki, a włosy mam dobrze za pośladki.
  • Odpowiedz
@Szarozielony: Niektórzy faceci lubią dotyk włosów na swoim ciele, np. jak partnerka jest na górze. Poza tym ogólnie dotyk, wąchanie. Znam też przypadek faceta, którego kręci czesanie albo mycie włosów dziewczyny. Myślałam, że może dowiem się czegoś jeszcze, ale na wykopie sami nudziarze.
  • Odpowiedz
@janeeyrie: ale co więcej można z nimi zrobić, poza tym co wymieniłaś? Jak ci ktoś napiszę, że lubi oddawać na nie swoje nasienie to będziesz zadowolona?
jak faceta kręcą długie włosy, to dlatego, że mu się podobają i wtedy lubi też je dotykać, lubi ich zapach itd. - to co wymieniłaś. generalnie zwraca uwagę na dziewczyny z zadbanymi włosami. Co więcej można to zrobić?
  • Odpowiedz
  • 1
@janeeyrie Uwielbiam kobiece długie włosy. Moja żona ma już takie, które sięgają jakieś 5 centymetrów za pas. Jak się zgodzi to wrzucę zdjęcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
A potem takie wlosy sa WSZEDZIE, zlew zapchany co dwa tygodnie, odplyw z wanny/prysznica jeszcze czesciej. Kupujac w chemicznym wodorotlenek sodu (kret), drugi raz 5kg wiadro w ciagu tygodnia, zastanawiasz sie kiedy sprzedawca sie rozpruje na policji. Ze taki jeden to sie chyba w czysciciela bawi.


@PurpleHaze: gdyby nie to, że mój #niebieskipasek jest w pracy.. pomyślałabym, że to On napisał..
  • Odpowiedz