Wpis z mikrobloga

O naiwności!
Dostałam dzisiaj sms z nr 73809 "Znamy się z widzenia i bardzo mi się podobasz. Wstydziłem się zagadać. Ja - własna firma, dom, samochód tylko miłości brak. Masz teraz chwilkę?"
Chwile później dostałam sms "koszt wysłanego smsa to 3,69 zł" więc postanowiłam się upewnić czy kasują mnie za smsy otrzymane (coś a la abonament) czy za same odpowiedzi. Znalazłam prawdziwą #logikarozowychpaskow . Jak można być tak naiwnym? #rozowepaski i trochę #heheszki mimo powagi sytuacji
Pobierz pozzytywka - O naiwności!
Dostałam dzisiaj sms z nr 73809 "Znamy się z widzenia i ba...
źródło: comment_pDhNboQluR3e18Cmqys44HX5LpC3csOT.jpg
  • 36
@pozzytywka: kiedyś ktoś zaczął dzwonić z garnkami do każdej osoby od na z firmy. Mówili, że numery wybierają losowo. Wszystko byłoby spoko, gdyby nie fakt, że jak tylko z jednym skończyli gadać to dzwonił drugi. Numery nawet nie były obok siebie (mamy kilka pul numerów). Po zgłoszeniu do Orange dzwonić przestali. Nie wiem jaka skarga dokładnie poleciała, ale podejrzewam że to operator te numery im udostępnił.

Wołam: @RzecznikPLAY @OrangeEkspert @T-Mobile do
@IspitOnYourGrave: @pozzytywka: niestety nie tylko damskie
mój kolega pracował w tego typu firmie która zajmował się wysyłaniem wiadomości o przymilnych treściach

fajna praca, młody zespół, sporo studentów, z czasem mogłeś pracować z domu
tylko większość pracowników wymiękała gdy pierwszy raz dostawała od "klientki" wiadomość o treści mniej więcej "nie kupiłam obiadów w szkole w tym miesiącu dla Krzysia bo musiałam doładować konto by z tobą pisać, ale nam to wynagrodzisz
@nowik: Jeśli chodzi o SMS-y od różnych firm to można zlecić usunięcie numeru z ich bazy poprzez stronę http://www.orange.pl/kid,4000377334,id,4000830453,title,Uslugi-Specjalne,article.html (zakładka "wypisz się"). SMS-y i MMS-y przychodzące płatne możesz zablokować poprzez serwis Mój Orange. Mam oczywiście na myśli osoby które mają numer w sieci Orange. Co do telefonów firm zewnętrznych to należy kontaktować się z daną firmą i zlecić usunięcie numeru z ich bazy.
"nie kupiłam obiadów w szkole w tym miesiącu dla Krzysia bo musiałam doładować konto by z tobą pisać, ale nam to wynagrodzisz i się zaopiekujesz prawda?"


@Fearaneruial: Straszne ( ͡° ʖ̯ ͡°) Niby głupie baby, ale dla mnie to się nie różni niczym od zaatakowania bezbronnej babci na ulicy i wyrwanie jej torebki z pieniędzmi.
@trollik: czasem tak też myślę ale zwykle dociera do mnie że oni są jak wilki, oczyszczają ekosystem
gdyby nie to to ci ludzie mogli by pieniądze wydać na jeszcze głupsze rzeczy i zrobić sobie i otoczeniu jeszcze większą krzywdę