Wpis z mikrobloga

O naiwności!
Dostałam dzisiaj sms z nr 73809 "Znamy się z widzenia i bardzo mi się podobasz. Wstydziłem się zagadać. Ja - własna firma, dom, samochód tylko miłości brak. Masz teraz chwilkę?"
Chwile później dostałam sms "koszt wysłanego smsa to 3,69 zł" więc postanowiłam się upewnić czy kasują mnie za smsy otrzymane (coś a la abonament) czy za same odpowiedzi. Znalazłam prawdziwą #logikarozowychpaskow . Jak można być tak naiwnym? #rozowepaski i trochę #heheszki mimo powagi sytuacji
pozzytywka - O naiwności!
Dostałam dzisiaj sms z nr 73809 "Znamy się z widzenia i ba...

źródło: comment_pDhNboQluR3e18Cmqys44HX5LpC3csOT.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@pozzytywka: tam się jedna pani chwali, że przewaliła 20k zł na tę zabawę. Serio? Toż to ponad 5000 smsów! To nawet jakby całe dwa miesiące pisała (bo dajmy na to nie połapała się w rachunkach od razu) to i tak wychodzi prawie 90smsów DZIENNIE.

  • Odpowiedz
@pozzytywka: Osoba z mojego otoczenia też to dziś dostała, a wiem, że nie podawała byle gdzie swojego numeru. Jeżeli potwierdzisz, że w ostatnich tygodniach składałaś aplikację do pracy jakiejś lub na staż to prawdopodobnie albo któreś ogłoszenie jest fałszywe i zbiera bazę danych kobiet, albo firma handluje danymi :p
  • Odpowiedz
@progresywny: moja mama również dostała dzisiaj tego smsa więc zastanawia mnie skąd mają dane tylu kobiet, pewnie jest jakiś wspólny mianownik; nie wysyłałam żadnych cv od kilku lat
niektórzy pisali że być może t-mobile jest z tym związany - jeśli koleżanka ma tel w t-mobile to myślę że to ich sprawka
  • Odpowiedz
@progresywny: ładna afera mogłaby powstać gdyby faktycznie sieć tel. maczała w tym palce - ani ja ani moja mama nie wysyłamy swoich nr tel w świat
chyba że z mbanku wyciekły dane, bo obie mamy tam konto
  • Odpowiedz
@pozzytywka: Hmm bank się nie zgadza, to raczej będzie sieć w takim razie. Pewnie i afera powstanie jak się okaże, że pół kobiet w Polsce dostało takiego smsa. U mojej podpisali się jeszcze per MMC sp. z o.o w KRS siedziba na Elbląskiej, trzeba pójść i zapytać :D.
  • Odpowiedz