Wpis z mikrobloga

Motomirki czy Kawa 636 2005r ma jakieś wady "wrodzone"? Na coś szczególnego zwracać uwagę? Poza normalnymi oględzinami używanego sporta.
Wybieramy się z kolegą oglądać jeden egzemplarz ale nikt z moich znajomych nie miał kawy.
Wołam
@urwis69 i @Stitch
#motocykle
  • 52
  • Odpowiedz
@Stitch: Piece BMW miały różne problemy które najczęściej były spowodowane niepoprawnym użytkowaniem podczas docierania i zacieraniem silnika po szlifie. Poza tym To są Niemce... Tam każda rzecz jest za dopłatą i to srogą W 2000 obrotomierz w Gulfie IV był za dopłatą... Więc mnie nie dziwiło że Niemce se za tak ważną pierdółkę każą sobie dopłacać...

a co do 600RR to jest on uważany za ikonę moto sportowych. Bo jest
  • Odpowiedz
  • 0
@Szlaufman ale ja ogolnie mowie o napinaczach. Glownie ucho #!$%@?. Ja juz Pimpka scigam o moj, bo kurna ma duzo roboty, a obiecal mi już dawno temu.. :D

ale fakt. Trafic na polifta zadbanego to masakra. Pc40 to samo. Mega ciezko juz.
  • Odpowiedz
@Szlaufman slowo " niesprawne " miało dodac dramatyzmu, powagi sytuacji oraz pokazac moja brawure i glupote. Chodzilo o lysa opone i niski stan oleju :P Wiec "Kawasaki wyjeb w krzaki!" #zart #ironia #pdk

Z cala reszta sie zgadzam be dwoch zdan!
  • Odpowiedz
@urwis69: i długie lata znajomości( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ogólnie lecimy obejrzeć tą kawę z linku ale w piątek bo gościu dopiero będzie. oczywiście przez telefon wszystko jest laleczka itd, zobaczymy.
Pękającej ramy się nie boję bo to nie ten model, a reszta jak w każdym innym sporcie. Z Waszej rozmowy wynika, że nie ma jakiś wad fabrycznych czy wadliwych rozwiązań. Wszystko wynika z eksploatacji motocykla przez
  • Odpowiedz
@WiewiurPL: Przejrzyjcie sprzęgło EVR odpowiada za antyhopping ale gdy się #!$%@? i nikt go nie naprawi (A w Polsce to jest "problematyczne") to w najgorszych przypadkach nie ma pełnego wysprzęglenia co powoduje że skrzynia może powiedzieć PAPA... Wtedy albo doprowadzasz EVR do sprawności albo przerabiasz na tradycyjny antyhopping...
  • Odpowiedz