Wpis z mikrobloga

@spaghetti_galopuje-2 wlasciwie to reverse robie pod nietypowy cel mianowicie moj organizm distosowal sie do 2 k kcal i 5x w tyg treningu przez koika miechow i waga stoi przy takiej ilosci... dlatego chce dobic jakies 3,5k kcal by rozruszac metabolizm po czym dopiero wlasciwa redukcja
@Klosa: na Twoim miejscu nie stawiałbym sobie jakiejś konkretnej bariery kcal a po prostu kontrolował wagę(sam przeprowadzam obecnie reverse i ważę się codziennie a potem robię średnią z całego tygodnia),bo może być tak,że na dodatni bilans kaloryczny wskoczysz wcześniej niż na 3.5k kcal i dodając dalej nabierzesz tylko niepotrzebnego smalcu,ja dodaję 100 kcal tygodniowo,głównie z węgli i uważam to za optymalną ilość
@spaghetti_galopuje-2: no wlasnie, ja stoję na wadze odkąd zacząłem , dlatego już wrzuciłem sobie + 200 i teraz zobacze. podziwiam za cierpliwosc, 100 kcal... 25g ryzu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
edit: no ja mam dietkę pod 65% węgli i będę tylko je zwiększać, ew troche tłuszczy bo miecho prawie na suchej patelni leci ( ͡° ͜ʖ ͡°)