Wpis z mikrobloga

Z okazji, że postanowiłem uczyć się #fotografia i staram się dużo ćwiczyć to zrobię przekombinowane #pokazauto

#bmwboners #e36 #328i #germancars #motoryzacja #bmw

Wiem, że zderzak do wymiany, ale kiedyś byłem tak szalony by jeździć na glebie, gdzie każdy próg zwalniający i niepozorny krawężnik staje się śmiertelnym wrogiem. W planach jest wymiana, tyle. że chciałbym zamienić ORI M na ORI M, a większość oryginalnych które widziałem na żywo na sprzedaż wygląda jak mój albo ciut ciut lepiej.

Bardzo chętnie też przyjmę rady i sugestie mirków od #fotografia.

Dużo nauki przede mną, ale jestem pokorny i cierpliwy.
źródło: comment_ItcXclTKqlB5YS1NBaUtWeyEOLmgnTpY.jpg
  • 24
@Ramox: Oddaj ten zderzak do dobrego lakiernika. Zapłacisz nie tak dużo, a ori M w idealnym stanie i tak nigdy nie znajdziesz (chyba, że ASO po horrendalnej cenie).
@Ramox: otoczenie w ogóle niefortunne do zdjęcia. Te rury pcv głównie, bo sam garaż spoko pomysł. Niepotrzebnie dupe tej mazdy złapałeś do kadru. Odwraca tylko uwagę. W ogóle za dużo kadru to tło, a za mało to samochód. Nie wiem też, czy nie lepiej by wyglądało jakbyś kucnął bardziej i złapał auto z niższej perspektywy. Plus te uwagi od kolegów :)
@kuraku: Dzięki, możesz mi coś więcej powiedzieć na ten temat, albo podać źródło, gdzie mógłbym się sensownie dokształcić? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@SpalaczBenzyny: Gdzieś mam na dysku wersję z białym światłem. Ale pomarańcz mi się jakoś bardziej dodawał.
Jak @Gabu: chciałby się pobawić ku uciesze Spalacza to mogę podesłać ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Gabu: Dzięki za dobre słowa i cenne rady.

Co do allegro to faktycznie nawet ja to czasem widzę. A jak mnie bolą oczy to co dopiero u kogoś kto się zna?
@Ramox: ja oglądam foty innych i rozkminiam jak to jest zrobione. Ale to już chyba wyższy etap. Aczkolwiek oglądanie dobrych fot jest zawsze w cenie.
Szeroki kadr, który ktoś linkował zawiera mnóstwo przydatnej wiedzy.
@SpalaczBenzyny wygląda cacy, ale wychodzi, że oświetlenie pomarańczowa lampą z tyłu bez sensu bo każdy wybiela( ͡º ͜ʖ͡º)

@el_nino123 Dzięki za opinię. To w sumie drugi raz za aparatem bo:

[]

Bo dzięki temu uświadamiam sobie na ile elementów muszę zwrócić uwagę i z każdą fotą zauważam nowe rzeczy.

@kuraku niebawem mam kilka dni wolnego więc będzie to super lektura na ten czas.
Plus wybiorę się na