Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pokłóciłem się z #rozowypasek z którym byłem przez 10 miesięcy pierwszy raz od początku związku o to ze nie chciało mi się wyjść z jej znajomymi jednego dnia. Przez tydzień się do mnie nie odzywała po czym wydawało by się ze jest ok i pogodziliśmy się (trwało to 5 dni )to usłyszała od mojej kuzynki że powiedziałem że się nie widzimy bo ja pije piwo i autem nie pojadę a ona jak będzie chciała to sama przyjdzie(to była w czasie jak się nie odzywaliśmy). Po tym powiedziała mi ze musi przemyśleć wszystko bo ona nie wie czy coś do mnie czuje. Wczoraj mi powiedziała ze chce przerwy żeby sprawdzić czy zatęskni za mną na co ja odpowiedziałem ze w takim razie koniec bo na takie przerwy się nie zgadzam. Nigdy nie rozumiem dlaczego kobiety odrazu nie mówią ze coś im nie leży w związku tylko później słyszę ze od 3 miesiące o tym myśli ze jej się nie podoba takie życie a nie mówiła bo myślała ze się coś zmieni. Pierwsza i ostatnia poważna rozmowa o związku tak się skończyła. Pisałem do niej dziś odpisuje żebym uszanował jej zdanie bo nic się nigdy nie zmieni i żebym do niej nie pisał bo mi nie przejdzie. Nie wiem czy to ma związek ale w tym czasie miała problemy ze zdrowiem: wysokie ciśnienie i puls i lekarz powiedział ze to przez długotrwały stres (wyniki egzaminów).

Mirki co mam robić ? pisać do niej prosić o spotkanie czy nie odzywać się na razie przez tydzień lub dwa i jak emocje opadną to napisać? jechać z kwiatkami ? czy może dać sobie spokój ?
#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: daj sobie spokój. Inaczej tego bolca, co sobie znajdzie na boku też nie będzie szanować i żadnego następnego. Kobiety to głupie suki, bo nigdy nie dostały klapsa w dziąsło za #!$%@? zachowanie.
Ja jak dostanę w nos to trochę się wściekam, ale mrowienie po jakimś czasie uświadamia mi, że byłem dupkiem i nie powinienem się tak zachowywać. To czyni mężczyzn lepszymi podczas gdy bezkarne kobiety robią się coraz gorszymi #!$%@?:)
RzeczywistaEskimoska: Ale ja czuje ze to przeze mnie bo źle ją traktowałem(tzn. mogłem lepiej) i mam wyrzuty sumienia dlatego chciałbym to naprawić. Nie wiem czy lepiej się odzywać teraz czy za jakiś czas.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: sokytsinolop