Wpis z mikrobloga

już za późno ... bitfinex oficjalnie potwierdził dodanie ETC do ich giełdy


@spekula: Ale nie ma jeszcze na bitfinex ETC. Jak wejdzie to na pewno będzie impuls do zakupów :)No bo jednak Bitfinex nie dodaje byle czego do notowań.
Pójdzie lub nie pójdzie


@nowayman: jak nie pójdzie? Już idzie nie obserwujesz wykresów?

Pamiętaj, że dokładnie to samo można zrobić z bitcoinem.


@nowayman: z tego co pamiętam to należysz do obozu, który chciał dokładnie tego samego w bitcoinie. Urwa experymentów wam potrzeba bo wyobraźni nie macie!
Jak o ETC to ma i to bardzo wielki sens. To odbudowuje wiarę i niezależność waluty.


@pawlo74: zgadzam się. poczekajcie za chwilę bitfinex doda ETC a to już bardzo poważna giełda i to będzie znaczyło wiele dla ETC.
orientujesz sie czy jak przed, w trakcie i po HF mialem eth na bitfinexie to dodadza mi teraz tyle samo ETC? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@HHHH: tego to nie wiem. Nie znam się akurat na tym . Ktoś tu pisał że dostał tyle samo ETC gdy przelał swoje ETH na adres ETH na polo.
@nowayman: nawet jak ETC wygra to najjaśniejszy dyktator nadal może kontynuować pracę z tym, że jego pozycja i wpływy zmaleją a na pewno bardzo ucierpi duma :) Co najważniejsze byłby to precedens i wskazówka dla innych dyktatorów. W krypto rządzi wolny rynek a nie dyktatorzy.
@pawlo74: Brzmi dobrze. Dla ETC - to też dobrze. Myślę że zamiast wojny powinno dojść do podania ręki na zgodę pomiędzy ETH i ETC i kursy powinny się zrównać 1:1 oczywiście na obecnych poziomach ETH. Było by to korzystne dla wszystkich. No dla nas tym bardziej :) bo obkupiliśmy się z samego rana :) Tzn mam na myśli że wieloryby z ETH powinny wyrównać kurs starego łańcucha czyli ETC :) do