Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
24-07-2015 -- 24.07.2016
Podsumowanie pierwszego roku prob wyjscia z #przegryw. Rowno rok temu, w wieku 23 lat podjalem pierwsze proby wyjscia z #tfwnogf. Bylem wtedy totalnie zielony w te sprawy bo cale studia piwniczylem. Udalo mi sie poznac 4 dziewczyny, z ktorymi moglem into #zwiazki, wszystkie z internetu. A wiec:

1. Pierwsza wykopka, ktora poznalem sama do mnie napisala. Nie znalem wtedy wykopu, nie wiedzialem o bolcach na boku itd. a tego ona chyba szukala. Przyjechala do mnie 300 km na weekend, bo liczyla na seks choc wiedziala, ze jestem virgin. Ogolnie zachowywalem sie wtedy jak typowy stulej, koszula z krotkim rekawem, dzinsy, myslalem, ze jestem super mega ubrany, obiadki za 100zl codziennie, nic dziwnego, ze szybko sie znudzila i pare dni po wyjezdzie oznajmila, ze elo ale nic z tego nie bedzie. Jezeli chodzi o urode to w mojej skali byla 9/10

2. Kolejna dziewczyne poznalem jakos w styczniu. Tez z wykopu. I rowniez sama napisala bo spodobalo jej sie zdjecie, ktoro zrobilem. Wiele razy sie spotykalismy, byly wspolne wypady, dziewczyna z charakterem 10/10 ale niestety szybko okazalo sie ze jest bardzo zaborcza i najchetniej to by mnie wlozyla pod pantofel. Nie podobala mi sie takze z wygladu. Ona sie we mnie zakochala i troche mi z tym zle :(

3. Trzecia, a jakze, wykopka. Sam do niej napisalem, czy bysmy nie skoczyli na piwo. I tak spotykalismy sie pare razy w miesiacu na piwie, gadalismy o niczym az w koncu nawalony ja pocalowalem. Nic do niej nie czulem ale po prostu brakowalo mi tego. Potem jeszcze wielokrotnie to robilismy. Moglem ja miec gdybym chcial ale nie chcialem. Dzis juz ma sobie bolca. Byla ladna ale z problemami i paląca :)

4. Laska z #tinder. Troche ksiezniczka, bogata przeszlosc, ale po blizszym poznaniu wydaje sie sympatyczna. Zabujala sie we mnie choc ja staram sie byc ostrozny, mnie sie podoba z wygladu mniej niz nr1 a z charakteru mniej niz nr 2, takie cos pomiedzy. Dalej sie spotykamy choc nie sadze, zeby to byla ta wlasciwa.

To tyle, przede mna kolejny rok, wiem, ze co poniektorych Alvaro smieszy marne 4 laski i to z neta przez rok ale jak sie jest 3.14 / 10 to niestety idzie to w takim tempie. Moim kolejnym celem jest proba poderwania jakiejs dziewczyny w realu. Albo chociaz zagadania. Niestety zadna nie daje mi znakow, zielonego swiatla, wiec nawet nie probuje.

#rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 8
1. Pierwsza wykopka, ktora poznalem sama do mnie napisala. Nie znalem wtedy wykopu, nie wiedzialem o bolcach na boku itd. a tego ona chyba szukala. Przyjechala do mnie 300 km na weekend, bo liczyla na seks choc wiedziala, ze jestem virgin. Ogolnie zachowywalem sie wtedy jak typowy stulej, koszula z krotkim rekawem, dzinsy, myslalem, ze jestem super mega ubrany, obiadki za 100zl codziennie, nic dziwnego, ze szybko sie znudzila i pare dni