Wpis z mikrobloga

Mireczki z #warszawa, którym zdarza się wam bywać w okolicach dworca centralnego. Poniżej przedstawiam #protip jak zjeść na DC za darmo lub nawet na tym zarobić.

Na antresoli dworca jest #mcdonalds, który posiada toaletę. Toaleta jest płatna - aby do niej wejść, trzeba wrzucić monetę 2 zł. Jednak po wrzuceniu monety dostajemy kuponik z kodem kreskowym, który następnie można wymienić w kasie na 2 zł za okazaniem paragonu (choć w praktyce zwykle nie patrzą na ten paragon - nie musi być nawet z McD).

Rzecz w tym, że instrukcja obsługi tego automatu zawiera aż 4 zdania, więc jest zbyt skomplikowana dla większości gości tejże jadłodajni. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z moich obserwacji wynika, że 1/2 klientów po prostu wrzuca monetę, wchodzi do toalety bez pobierania kuponu, po czym wychodzi, klnąc McD, że jak to tak można brać 2 zł za toaletę i to jeszcze od klientów. xD W takim wypadku kupony gromadzą się na takiej specjalnej tacce na kupony, skąd można je sobie zabrać.

Do rzeczy. Sposób działania jest następujący:
1. Wchodzimy do Maka, kupupujemy np. małego Shake'a (3,90 zł).
2. Siadamy przy stoliku najbliżej toalety.
3. Za każdym razem, gdy ktoś do niej wchodzi, patrzymy kątem oka, czy zabrał kupon.
3. Jeśli nie, to podchodzimy i zabieramy.
4.76. Średnio do momentu skończenia shake'a powinniśmy mieć co najmniej 2 kupony. Podchodzimy do kasy i pobieramy nasze 4 zł.

Efekt? Dostaliśmy małego shake'a i jesteśmy 0,10 zł to przodu. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli ktoś jest bardziej ambitny, można posiedzieć dłużej, wtedy kuponów będzie odpowiednio więcej. Poniżej proof of concept sprzed paru tygodni, siedziałem 13 minut i znalazłem 2 kupony.

#cebuladeals
Pobierz
źródło: comment_d4R6l69vwsqctKGuvWixCbPD41NIEdtZ.jpg
  • 61
Efekt? Dostaliśmy małego shake'a i jesteśmy 0,10 zł to przodu. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli ktoś jest bardziej ambitny, można posiedzieć dłużej, wtedy kuponów będzie odpowiednio więcej. Poniżej proof of concept sprzed paru tygodni, siedziałem 13 minut i znalazłem 2 kupony.


@InformacjaNieprawdziwaCCCLVIII:

zajebiscie :) czyli zarabiasz 40 groszy na godzine i masz pelny brzuch od szejkow :D