Wpis z mikrobloga

Mireczki,
Promocje na sobotę:

#banggood
LINK - ponownie dron #tarantulax6 ma darmową wysyłkę i z kuponem jest za 38,14$
LINK - mały, poręczny powerbank #blitzwolf BW-P2 za 7,99$
LINK - naramienna torba na aparat z magazynu EU za 11,60$ (wysyłka NL Post w cenie)

#gearbest

LINK - GearBest zorganizował kolejną promocję. Tym razem polega na głosowaniu na produkty, które chcielibyśmy kupić w niższej cenie. Przedmioty, które zdobędą najwyższą liczbę głosów w kategorii będzie można nabyć w specjalnej cenie. Głosować można do 27 lipca (7:00).
Od 27 lipca (7:00) do 29 lipca (7:00) będzie można kupić powyższe produkty w niższej cenie.

LINK - kamerka sportowa RunCam 2 za $80.99

LINK - #xiaomi Mi4 za $148.99 i Mi MAX za $234.99


--
Możesz nas śledzić na:
FACEBOOK
TWITTER
tagu #cebulaonline lub naszym profilu na Wykop.pl

Zapisz się na listę powiadomień:
Cebula Online - aby zostać zawołanym do wpisów o eventach i super promocjach.
Cebulo Wołaj - aby zostać zawołanym do każdego naszego wpisu.
cebula_online - Mireczki,
Promocje na sobotę:

#banggood
LINK - ponownie dron #ta...

źródło: comment_qjbvfgPTNDagu6djqaWrSnwmSyaLcZm1.jpg

Pobierz
  • 10
@cebula_online: ten powerbank będzie ok? bo mam głośniczki z wisha, zasilane z sieci (pobierają około 1A, testowane na ładowarce do telefonu). Problem w tym, że jak podłączę je pod powerbanka przez USB to działają około 10 sekund po czym powerbank wyłącza się. Pomaga odłączenie USB z powerbanka i podłączenie na nowo. Znowu grają i tak 10 może 15 sekund.

Chciałbym użyć tego powerbanka do odtwarzania piosenek przez głośniczki. Doradź.

Dodam,że powerbank
LINK - GearBest zorganizował kolejną promocję. Tym razem polega na głosowaniu na produkty, które chcielibyśmy kupić w niższej cenie. Przedmioty, które zdobędą najwyższą liczbę głosów w kategorii będzie można nabyć w specjalnej cenie. Głosować można do 27 lipca (7:00). >Od 27 lipca (7:00) do 29 lipca (7:00) będzie można kupić powyższe produkty w niższej cenie.


@cebula_online: jakiś wykopefekt? :D ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ten powerbank będzie ok? bo mam głośniczki z wisha, zasilane z sieci (pobierają około 1A, testowane na ładowarce do telefonu). Problem w tym, że jak podłączę je pod powerbanka przez USB to działają około 10 sekund po czym powerbank wyłącza się. Pomaga odłączenie USB z powerbanka i podłączenie na nowo. Znowu grają i tak 10 może 15 sekund.


@lycamob: To oznacza, że głośniki pobierają za mało prądu i powerbank "myśli", że