Wpis z mikrobloga

@mate05: sam sprobuj. Nie jest to takie trudne, a przy okazji się czegoś nauczysz. Sporo poradników jest. Naprawdę nic trudnego. Swoje kompy zawsze sam składałem. Dodatkowa satysfakcja ze się coś samemu zrobiło no i zostanie coś kasy na jakis dodatek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Android
  • 1
@saatric Duża jest oszczędność składając samodzielnie ? W sumie kiedyś miałem UTK ( urządzenia techniki komputerowej) ale od jakichś kilku lat jestem do tyłu że sprzętem ale fakt że pewnie bez problemu można by to zrobić samemu.
@mate05: o ile podzespoły nie będą kosztowały kupę kasy to najpewniej coś dolicza za złożenie. To jest jakaś godzina roboty także za darmo tego nie zrobią. Zamów podzespoły, w oczekiwaniu na ich dotarcie ściągnij instrukcje do płyty głównej i dokładnie przeczytaj. Obejrzyj jakiś poradnik na Youtube. No i jakiś śrubokręt się przyda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mate05: Sorki, ja nie jestem teraz na czasie w sprawach sprzętu komputerowego i jego wydajności, sam bym musiał czytać ;) Dodam tylko to co koledzy wyżej napisali, że płyta raczej droga i lepiej zainwestuj w grafikę.

Tak btw zamiast procka dałeś pamięci ;)
@mate05: Np www.purepc.pl i tqm szukaj tematu "zestawy na lipiec" polecam, daje dobre rozeznanie
Ssd jak powyżej mx200 dam mam 120gb, 1,5 roku i zero problemu ;) ja składam zawsze w xkomie ale to dlatego ze na końcowym etapie jeszcze zawsze pare zl udaje mi sie ugrać na piwo ;) a lubię ich sklep bo nie mialem nigdy problemu a ceny maja fajne