Wpis z mikrobloga

@damian_co_dalej: automat
@Samol94: obecnie z 400km, głównie miasto spalanie 20 litrów. Przy spokojnej jeździe w mieście to jakieś 15-18 litrów trzeba liczyć, jak pełna moc to do 25 spokojnie skoczy, na trasie to nie wiem bo nawet bardzo daleko nie byłem. Tylko trzeba się liczyć z tym że spokojnie się nie da tym autem, ciągnie aby przycisnąć, aby posłuchać silnika :D Dopiero co auto poznaję bo kupiłem raptem dwa tygodnie
  • Odpowiedz
@Hypia02: > Tylko czysta ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gaz w butli to ja mogę przywieźć do domu jak mi w kuchence braknie :D

Czemu? Jeszcze zmienisz zdanie po paru wizytach na stacji. To nie jest jakiś oldtimer czy kultowe autko żeby LPG powodowało utratę wartości. Za to powiem Ci z mojej perspektywy jako użytkownik E53
mam V8 4,6is z gazem brc.
Odkąd pamiętam nie miałem żadnych problemów
  • Odpowiedz
@Hypia02: Lampy spoleruj :D od tego bym zaczął ;) Uwierz mi zakup ponad 10 letniego BMW z V8 to dopiero pierwsza rata :D Jednak aspekty akustyczne i masaż pleców podczas przyśpieszania niezastąpione :D Niech służy :)
  • Odpowiedz
@Luks_x: no ale za to w trasie robisz +/- 500km, a te około 300km w mieście to i tak dobry wynik, wiadomo - większe jednostki rządzą się własnymi prawami, ale lipę to byś miał dopiero przy zbiorniku 70l.
  • Odpowiedz
@Plecakofil: Do takiego zbiornika wchodzi koło 70l (chyba kolo 76L max zatankowałem. Nawet na trasie nie miałem więcej niż 470km/zbiornik.
Jazda na rezerwie gazu jest w moim wypadku niebezpieczna bo najpierw jest spadek ciśnienia gazu i utrata mocy, a po chwili dopiero przełączenie na benzynę. Przy końcówce gazu z reguły zawsze tankuję. Wyprzedzanie może być i czasem bywało niebezpieczne. Czyli w mieście przy 250km szukam stacji powoli.

Mniejszy zbiornik chciałem ze
  • Odpowiedz
@Luks_x: bo ja mało jeżdżę, tylko w weekendy, na tygodniu jestem w pracy i mnie w domu nie ma, a po drugie raczej do zimy go sprzedam bo planuję zakupić E60 V8, więc obecnie nie opłaca mi się zbytnio zakładać gazu. Nie jestem żadnym przeciwnikiem gazu. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Te pieniążki wolę przeznaczyć na coś innego w aucie.
@DamcioDa: Oczywiście lampy na pierwszy ogień idą,
  • Odpowiedz
@eXe1987: Nie. Była wystawiona, ale same Janusze dzwoniły, z pytaniem czy dużooo pali. Obecnie auto u mechanika, parę rzeczy porobię. I albo wystawię, albo nie. Zobaczymy.
  • Odpowiedz