Wpis z mikrobloga

@antidiuretic To już trudne pytanie, bo faceci mnie nie pociągają. To było raczej coś, co szybko przeleciało przez myśl. Pewnie tyłek, bo może być podobny do kobiecego, ale nawet jeśli do idealnego tyłka dostawisz męski tors, czar pryska.
  • Odpowiedz
@antidiuretic Bardzo dużo mężczyzn boi się posądzenia o bycie pedałem (mam nadzieję, że Cię to nie obraża, to słowo), nie znają stopniów orientacji. A już w ogóle spróbuj powiedzieć, że jakiś mężczyzna jest przystojny... Ach szkoda trochę słów. Ale rozumiem ich, czują się zagrożeni.
  • Odpowiedz
@DywanTv: wiem wiem :) Ale trochę to dziwne to, że podoba mi się tyłek ale nic z nim nie zrobię bo należy do faceta :P Pewnie relację partnerską trudno byłoby heteroseksualnemu kolesiowi zbudować z innym kolesiem, ale ruchanie, jak mi się coś/ktoś podoba, to czemu nie
  • Odpowiedz
@antidiuretic W tym problem. Tyłek Ci się podoba, jeśli jest damski. Poza tym sam tylek to też nie wszystko. Nogi, talia to wszystko robi robotę.
Poza tym, partner, dla mnie, kobieta, to powinien być ktoś delikatny, kogo mógłbym chronić, ktoś po prostu kobiecy, z dużymi oczami. A relacje partnerska, facet z facetem, naprawdę łatwo byłoby zbudować. Tak mi się wydaje. Jak przyjaźń. A o męskiej przyjaźni krążą legendy. Szczerze, to wolałbym chyba
  • Odpowiedz
@antidiuretic Dobrze wiesz, że nie. Homoseksualizm i heteroseksualizm nie są traktowane w naszym społeczeństwie tak samo. Lubię cycki, mówi zdrowy chłopak.
Lubię jędrne, męskie tyłki mówi zdrowa dziewczyna.
Inna kombinacja jest traktowana w naszym społeczeństwie źle. Nie mów, że Cię to dziwi.

No i mówię też o innych wpisach i działalności na wypoku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@antidiuretic Nie jestem nawet pełnoletni. Dodam na wszelki wypadek. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak chcesz to wysyłaj, mi bez różnicy, ale pewnie dupa jak dupa, nie zdziw się jeśli tak to ocenię.

I co masz na myśli przez "tak podchodzi do homoseksualizmu"?
  • Odpowiedz