Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki w końcu zacząłem zarabiać, więc chciałbym kontynuować terapię. Od paru lat mam depresję, nie radzę sobie ze stresem, mam mnóstwo znajomych, którzy mnie lubią, ale nikogo bliskiego; brak mi pewności siebie i dobrej samooceny. Jedyne dni, w których czuję się dobrze to te w których odnoszę sukcesy i wszystko dzieje się po mojej myśli. Jeżeli coś się wali, przychodzi trudne zadanie, nie potrafię się za to zabrać, brak mi motywacji, widzę na końcu porażkę. Muszę to zmienić, teraz mam czas i pieniądze. Moje pytania:
- Polecacie jakiegoś psychiatrę i psychologa w Krakowie? Ile razy umawialiście się z różnymi osobami zanim w końcu natrafiliście na kogoś odpowiedniego? Jak dobrze wybrać?
- Jeśli ktoś z Was chodzi i do psychiatry i do psychologa to z jaką częstotliwością? Np. raz na miesiąc psychiatra, raz w tygodniu psycholog?
- Ile kosztują leki na depresję, drogie to? Jak się człowiek czuje w pierwszych tygodniach brania leku? Pytam bo zaraz nadejdzie wrzesień, czyli egzaminy na studiach, w dodatku pracuję na full etat więc pewnie może być ciężko, ale liczę się z tym.
- po jakim czasie jest jakaś zauważalna poprawa?
Proszę o pomoc tutaj lub na maila: mirekmarek493@gmail.com

#depresja #psychiatria #psychologia #nerwica

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 5
hftdtfjgtjf: - ja psychiatrę zmieniałam dwa razy, do psychoterapeuty od razu trafiłam odpowiedniego - sprawdzaj opinie w internecie, idź na wizytę i zobaczysz, czy ci pasuje, czy nie, po prostu. i tu i tu musisz czuć się komfortowo, żeby móc mówić i niczego nie ukrywać
- do psychiatry chodziłam raz w miesiącu, później raz na 2 mce, do psychoterapeuty - raz w tygodniu, co dwa tygodnie
- leki nie są drogie,
@AnonimoweMirkoWyznania: ja akurat wawa więc nie pomogę za bardzo
do psychiatry chodzę tak co 1,5 miesiąca lub 2, zawsze mi wypisuje leki na zapas XD a na terapię dopiero muszę się zapisać
pytaj po aptekach o ceny leków. jest jeszcze strona gdziepolek.pl, ale nie wiem czy uwzględnia apteki w Krakowie. Ale ceny mogą się różnić w zależności od apteki, bo np w aptekach "dbam o zdrowie" elicea 10 kosztuje jakieś 33