Wpis z mikrobloga

Gdzie można złożyć skargę na kuriera DHL? I czy w ogóle warto? Koleś zadzwonił do mnie przed chwilą z pretensjami, że nie ma mnie w domu, mimo, że wysłano mi SMS-a z godzinami doręczenia 14-18, a kiedy zasugerowałam, żeby pojechał 2 ulice dalej do babci i tam zostawił paczkę to się oburzył, że przecież może u sąsiadów zostawić, a nie jeździć tak daleko, bo on nie jest stąd i się jeszcze zgubi. Nie wiem, czy moi sąsiedzi są w domu, a babcia jest niemal zawsze, więc wydawało mi się to lepszym rozwiązaniem... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#kurier #dhl #pytanie
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@alma_:
Dział Obsługi Klienta DHL - Przesyłki Krajowe:
Telefon: 42 6 345 345

Wypełnij poniższy formularz a my odpowiemy:
w dni powszednie w godzinach 7.00
  • Odpowiedz
@alma_: ahahhaha, prosze jeździć po mieście bo mi sie tak podoba ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie przeczytałaś regulaminu, co?
  • Odpowiedz
@M4ks: Regulamin sregulamin. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zaproponowałam tylko. Sam mnie zapytał co ma teraz zrobić, skoro mnie w domu nie ma. Inni kurierzy bez problemu jeżdżą nawet więcej niż dwie ulice dalej na moją prośbę, żeby tylko dostarczyć przesyłkę.
  • Odpowiedz
@alma_: ach, to pisze ze oburzona księżniczka ze ktos nie chce skakać, dopisz w skardze, ze wszyscy, absolutnie wszyscy jedzą tam gdzie chcesz! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@alma_: Wybacz Mirku ale pomysł ze skargą to niezła dziecinada z twojej strony, ciesz się że w ogóle do Ciebie zadzwonił. Skoro wiesz że Cię nie będzie to po co zamawiasz na ten adres i to jeszcze na sobotę?
  • Odpowiedz
@M4ks: Mam pretensje głównie o to, że najwcześniej miał doręczyć o 14, a o 10:30 dzwoni z pretensjami. Skoro przyjechał 3 godziny za wcześnie to jego problem, co zrobi z przesyłką. Ja mu jedynie zasugerowałam, co w takiej sytuacji mógłby zrobić, żeby wyszło mi i jemu na dobre.
@stapry: Nie zamawiałam na sobotę. Zamówiłam rzecz ze sklepu i myślałam, że będzie w dniach roboczych, jak zazwyczaj tego typu
  • Odpowiedz
@alma_: Ok, to trochę Cię tłumaczy. Dostawa w sobotę zwykłej paczki to raczej nie jest norma. Skarga nic nie da ale jak masz czas to czemu nie.
  • Odpowiedz
@alma_: i tak masz szczescie ze zadzwonil, mi wczoraj z UPS (chuje j----e) zafajkowal ze nie zastal mnie w domu. domofon mi nie dziala ale nie pomyslal zeby zadzwonic na komorke (siedzialem caly dzien w domu). jak zadzwonilem na infolinie to uslyszalem "kurierzy nie dzwonia" xD no k---a. gdybym mial mozliwosc to wybralbym paczkomat jak zawsze, ale tu byla jedynie opcja kuriera. i czekaj do poniedzialku czlowieku na paczke ;/
  • Odpowiedz