Wpis z mikrobloga

#falloutresurrection #fallout
straszna tragedia się stała, przeszedłem grę już ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Sama gra jest zajebista, zgrzeszę ale powiem że chyba nawet lepiej niż f2 przynajmniej jeśli chodzi o zadania i możliwość wyboru ich zakończenia, praktycznie każde zadanie można wykonać na 2 sposoby i więcej. W końcu bycie złym przynosi profity. Brutalność świata jest większa, czuć że się nie przelewa szczególnie dzieciom ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jedyne zastrzeżenie to samo zakończenie, albo raczej jego wykonanie. Bez dużego skilla nauki/naprawy zostają nam tylko 2 opcje w tym jedna praktycznie niewykonalna...chyba ze zrobiłem #!$%@?ą postać, ale do tego momentu problemów nie miałem ;P
SPOILER DOTYCZĄCY ZAKOŃCZENIA GRY!:

  • 18
@crazysatan999:



Poszedłem klasycznie raczej i zrobiłem postać ze speech, picklock i small guns a resztę punktów waliłem w science, do tego wziąłem perka na 50% więcej punktów z książek(których jest bardzo, bardzo dużo w grze) ale i tak nie mogłem chyba ani razu użyć tego skilla ;P #!$%@?łem trochę bo gdzieś tak na 3 lvl przed końcem gry zacząłem robić energy weapons bo zauważyłem ze warto w nie inwestować w 1.5
@sunsu-sun: Przeszedłem 15 minut temu, może nawet jakąś recenzję skrobnę... bardzo, bardzo profesjonalny mod i w duchu Fallouta, spokojnie zasługuje na 9/10.
To prawda że jeśli chodzi o niektóre wybory i różne opcje to jest nawet lepiej niż w Fallout 2.
Też nie mam pojęcia do czego są te plazmatransformery.
Saviora zabiłem z gaussa, miałem już 21 poziom więc z perkiem sniper (prawie każdy strzał to krytyk) oraz szczęściem 9 poszedł
@sunsu-sun: Savioura rozwalilem snajperką, strzalami mierzonymi w oczy. Nawet bez bawienia sie we wczytaj zapisz, zazwyczaj dostaje krytyka po 130 i upada, wiec drastycznie spadaly mu punkty akcji, wystarczyly 3-4 strzaly. Za to nie wiedzialem, ze mozna Alber podbić z nim xD. Da sie w ogole na 6 lvl zejść w pokojowy sposób? Bez zabijania strażnika i wejscia sila do windy?
@Herlequin: do windy da się wejść bez problemu - strażnik z 5 poziomu mówi ze autoryzacja jest dopiero na dole. Tego z dołu można mając wysoki speech przekonać do jednorazowego przepuszczenia dalej albo po prostu skradając się przejść koło niego.
@potfurrr: Ile masz speecha? Ja mam 110 i nie bardzo mam opcje cokolwiek zdziałać, 105 science i 105 repair i do 70% terminali nie moge się dostać :/ Chyba wbije ze 2 lvle jeszcze łażać po pustkowiach i zabijając deathclawy.
@m00n: a ze 140
15 lvl i ładowałem wszystko w small guns, lockpick i właśnie speech
poza tym myślę, że jeśli się dostaleś na 6 poziom, to można zaprogramować robota podobnie jak się to robiło w falloucie 2 w elektrowni w gecko jeśli grałeś ;D ( do tego nie trzeba chyba ani science ani niczego, dało się to zrobić metodą prób i błędów) aczkolwiek tego nie sprawdzałem bo mi się nie
@potfurrr: Ja tak samo ładowałem w small guns lockpick i speech ale zatrzymałem w okolicach 100-110 bo przy 100 zdawałem wszystkie testy. Potem poszedłem w energy weapons science i repair. Myślę że jak podbije w okolice 120-130 to będzie dobrze. W F1 i F2 oczywiście grałem wielokrotnie :)
@crazysatan999: @potfurrr: @m00n: Ja ładowałem w small guns, meele, speech i first aid (które jest do dupy). Co najśmieszniejsze, co prawda nie nie pamiętam ile dokładnie mam tego speecha albo dość sporo i leveluje podczas rozmowy z Saviorem. Jeśli bym wydał wszystkie punkty w gadkę to prawdopodobnie bym dobił do 130, no ale jest już wtedy za późno ;p

@Sagez: @crazysatan999:


Jak ostatecznie rozwiązaliście sprawę Anonima i
@TomaszWKS: chuck był sprzedawcą broni w tym sklepie w dzielnicy łowców mutantów, razem z tym kolesiem z imperium byli pedofilami i trzymali te dzieciaki z imperium w piwnicy chucka ;d

a z anoniem to pomogłem aranowi i się okazało, że to elisa jest pradziadowym anonimem, zabiła cesarza, a ja razem z ekipą zabiliśmy ją i nowym cesarzem został aran, potem można było dalej pracować dla imperium ale mnie nie chcieli bo
@potfurrr: Ja nie dałem rady pomóc mu w walce, za słaby wtedy byłem. Już duże problemy miałem przed bramą. Po przejściu za bramę Aranowi się odnowiło życie na szczęście i też jakoś dałem radę, chociaż musiałem leczyć go stimpakami. Natomiast przed walką w pałacu już się życie Aranowi nie odnowiło, walkę rozpoczynał jako almost dead i padał w drugiej turze (ja miałem tylko jeden ruch w całej walce). Zrezygnowałem z walki