Wpis z mikrobloga

Postanowiłam wreszcie zainwestować w #tablet lub #laptopy i tu sie zaczynaja schody bo:
- najchętniej chciałabym, żeby to było na platformie #ios ale nie koniecznie
- ekran najlepiej dotykowy (dlatego skłaniam się do tabletu)
- używałbym go w sumie do tego samego co telefon czyli fb, snapchat, hearthstone oraz seriale czy internet
- najbardziej marzy mi się jednak coś takiego jak Microsoft surface pro 4 ale jednak mój budżet chciałabym ograniczyć do 2,5 tysiąca w przypadku laptopa i 1,500 tabletu ;) pomoże ktoś? Bo ja totalnie wymiękam juz :(
  • 34
  • Odpowiedz
@chrystusie: kup iPada albo używanego macbooka air - wyglądać będzie i tak jak nowy, te komputery z wyglądu się "nie zużywają". Żadne lenovo, kupiłem synowi na komunię jednego z mocniejszych, dotykowy ekran, dysk ssd itp. i porównując do mojego zapasowego macbooka air to plastikowy badziew...
  • Odpowiedz
@chrystusie: Mam laptop Yoga 2 Pro i polecam niesamowicie. Zawsze dzięki temu masz solidny komputer a jeśli tylko chcesz to jest tabletem albo możesz go ustawić jak chcesz dzięki składanej w obie strony konstrukcji. Cokolwiek sprawisz sobie z OSXem czy iOSem w tych budżetach zmusi cię do pozostania z nieaktualnym oprogramowaniem za niedługi czas.
  • Odpowiedz