Wpis z mikrobloga

Postanowiłam wreszcie zainwestować w #tablet lub #laptopy i tu sie zaczynaja schody bo:
- najchętniej chciałabym, żeby to było na platformie #ios ale nie koniecznie
- ekran najlepiej dotykowy (dlatego skłaniam się do tabletu)
- używałbym go w sumie do tego samego co telefon czyli fb, snapchat, hearthstone oraz seriale czy internet
- najbardziej marzy mi się jednak coś takiego jak Microsoft surface pro 4 ale jednak mój budżet chciałabym ograniczyć do 2,5 tysiąca w przypadku laptopa i 1,500 tabletu ;) pomoże ktoś? Bo ja totalnie wymiękam juz :(
  • 34
  • Odpowiedz
@chrystusie: a, już rozumiem. jeśli tablet 1500 zł do hearthstone i seriali to właściwie nie wiem, co polecić - może używany iPad. natomiast jeśli chodzi o laptop, to np. asus zenbook można w tej cenie znaleźć.
  • Odpowiedz
@chrystusie: jak się zdecydujesz i będziesz chciała kupić laptop to wiesz gdzie mnie szukać albo dodać wpis pod tagiem #szukamlaptopa Nie jestem zwolennikiem hybryd i laptopów konwertowalnych, jedyny sensowny taki twór to: Surface Book chociaż niektórzy sobie chwalą yogi.
  • Odpowiedz
@chrystusie:
Przejrzałem co by mogło być dostępne w twoim budżecie i jednak nie ma nic sensownego, jeżeli chcesz kupić laptop to kup laptop, tablet to tablet albo tak podziel budżet by dało radę wziąć oba.
  • Odpowiedz
@Pustulka: tak jak mowię, nie potrzebuje laptopa do pracy czy gier, w tym momencie wszystko robię na iPhone 6 i nie używam zupełnie stacjonarnego komputera, dlatego chciałabym go po prostu odciążyć oraz podnieść wygodę użytkowania :)
  • Odpowiedz