Wpis z mikrobloga

  • 1
Dziwna sprawa
Zaczalem low carb , leci juz prawie tydzien a tu wszystko stoi a obwody powiedzialbym ze rosna
Makro w przyblizeniu
1,5 g tluszczy / kg
0,8 weglowodanow / kg
1g bialka / kg ( tak ma byc nisko, to celowe)
Masa 90 kg, kcal wychodzi ok 2000-2200, zapotrzebowanie jakos z 3000 ( silka 3x w tyg, bieganie 2x w tyg)
Rok temu lecialem na tym zajebiscie a teraz mam wrazenie ze nic, czy powodem moga byc wynalazki typu zero kcal? Jak np galaretki, napoje, ktore powodowac moga nie wiem, retencje wody? dziennie pije tego troche. Jakies pomysly?
#mikrokoksy #dieta #odzywianie
  • 37
  • Odpowiedz
@Klosa: Jak dobrze rozłożysz makra to nawet to słynne zatrzymywanie wody przez kretkę nie powinno mieć wpływu. Serio, podbij mocno tłuszcze,nawet kosztem białka i zobaczysz jak polecisz z wagą.
Poza tym, wklej co jadłeś i piłeś wczoraj.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@rdza
250 g miesa mielonego z szynki wiepszowej ( zamienne ze schabem )
30g migdalow
4 jaja L
50 g masla
30g smalcu
150G ryzu ( zwykle 250g frytek )
Czekolada gorzka 20 g
Litr szłepsa(?) zero
Z 300g galaretki na slodziku i herbacie
250ml mleka 2% do kawy
Z warzyw to poltora pomidora, troche papryki
Sorki ze bez makro ale jestem na tel i czekam w kolejce na nfz.. xd
  • Odpowiedz
@Klosa: Bardzo smutno i jałowo to menu wygląda, nie dziwię się że frustrujesz;) Przede wszystkim, na tydzień wywal migdały, czekoladę, ryż i to nieszczęsne mleko. Wszystkie węgle niech pochodzą z warzyw i staraj się je przenieść na wieczór. I po raz trzeci - więcej tłuszczu! Zawsze mam wrażenie że ludzie na low carb mimo wszystko się tych tłuszczów boją;)
  • Odpowiedz
@rdza: o czym ty #!$%@?, kaloria to kaloria z tłuszczy czy węgli, nie #!$%@? że fat będzie leciał szybciej bo nie będzie
@kb134099: a wyrzut insuliny nic nie daje jak nie ma glukozy zeby upchać w tłuszcz, pozatym deficyt to jeden #!$%@? czy będzie wyrzut czy nie
  • Odpowiedz
@rdza: czy ja wiem czy tak smutno? bawie się przyprawami, nie jest tak że jem suchy kawał mięcha , imo bardziej frustrujące byłaby dla mnie podmiana węgli z ziemnioków na te z warzyw ;p Co do zwiększania tłuszczy- nie widziałem potrzeby biorąc pod uwagę progresy z ubiegłego roku, robię dokładnie to samo i stoi i mnie to nie pokoi . Co prawda wtedy właściwie wcale nie kombinowałem z produktami 0 kcal,
Klosa - @rdza: czy ja wiem czy tak smutno? bawie się przyprawami, nie jest tak że jem...

źródło: comment_cjYO2g4pryoYCZ7oyQuZ1mDHYaCANugx.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Klosa Według mnie masz #!$%@? te makro, białko 1g/kg ? węgle tak nisko ? a robisz cardio ? Ja robiac 3 razy w tyg siłkę i 3 razy cardio spining/SW miałem 3700 kcal i makrosy się jakoś tak rozkładały 180g B reszta tłuszcz/węgle. W pierwszy tydzień straciłem 2.5 kg. Wydaje mi się że z cardio i tak małą ilością B i WW to #!$%@? z tego będzie. Ale nie jestem expertem piszę
  • Odpowiedz
@Hacki: węgle tak nisko? Przecież to są założenia diety LC. Cardio nie robie bo jestem już zbyt przystosowany i przerzuciłem się na interwały.
@berti: @rdza: Dobra już chyba mam odpowiedź ,z kumplem doszedłem do wniosku iż mam zdeczka #!$%@? metabolizm, po ubiegłorocznej redukcji w ciągu kilku miechów obrosłem troszkę po czym od wiosny tego roku starałem się trzymać michę- ale było to na poziomie ok. 2000 tys kcal z
  • Odpowiedz
@berti: metabolizm może i jest okej, chodziło mi bardziej o to że mój organizm przywykł do ciągłych deficytów , które mu robiłem przez długi czas gdy nie dbałem zbytnio o makro
  • Odpowiedz
mój organizm przywykł


@Klosa: organizm się nie przyzwyczaja. dany organizm przy stałej wadze i takiej samej aktywności fizycznej zużywa zawsze tyle samo energii. Jak jesteś na redukcji, to bierze ją z tłuszczu lub w gorszym przypadku - z mięśni.

Daj ok. 1,5-2,0g białka, 30-50g węgli, resztę kalorii z tłuszczu i zobacz co się dzieje przez tydzień lub dwa.

jak jest w końcu z tymi napojami z tego badania


@Klosa: spożycie
  • Odpowiedz