Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich , nie jestem tu nowy bo śledzę konflikt syryjski od marca 2011 czyli od protestów ale nie udzielam się na wykopie tylko czytam wszelkie wykopowe znaleziska o #syria #irak #libia #turcja #jemen #isis #kurdystan . Codziennie śledzę twittera Wojciecha szewko , Peto Lucema czy organizacji terrorystycznych w syrii , iraku i libii . Zanik ktoś nazwie mnie zielonką i każe #!$%@?ć to mogę bez problemu odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące konfliktu w syrii . To że ktoś założył konto dzisiaj nie znaczy że jest ociemniałym debilem a takie przeświadczenie panuje tu powszechnie . Amen ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#syria
  • 49
@hesar: @Ovy: Jeżeli Sytuacja będzie patowa tak jak teraz czyli żadna ze stron nie jest wystarczająco silna do opanowania całej syrii , to ten konflikt wygra tylko ten kto pociągnie za sobą ludność cywilną bo inaczej ten konflikt będzie trwał tyle czasu co konflikt w kolumbii z partyzantką farc . Siły assada muszą bardziej się skupić na propagandzie medialnej i utwierdzaniu opinii publicznej w tym że są jedyną siłą i
@Ovy: Tak , chłonę wszystkie informacje z syrii bo mam dużo czasu w domu po pracy a potem na chłodno kalkuluje co jest faktem a co propagandą skierowaną przeciw przeciwnikowi , wiesz warto być otwartym na wszelkie artykuły i filmy bo dopiero wtedy można mieć realne spojrzenie na rzeczywistość .
@prewq: O ile to możliwe to utrzymywanie neutralnych stosunków , jak zwykli sąsiedzi a nie ciągłe bombardowanie damaszku i okolic oraz udzielanie wsparcia grupom rebelianckim na wzgórzach golan ()