Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich , nie jestem tu nowy bo śledzę konflikt syryjski od marca 2011 czyli od protestów ale nie udzielam się na wykopie tylko czytam wszelkie wykopowe znaleziska o #syria #irak #libia #turcja #jemen #isis #kurdystan . Codziennie śledzę twittera Wojciecha szewko , Peto Lucema czy organizacji terrorystycznych w syrii , iraku i libii . Zanik ktoś nazwie mnie zielonką i każe #!$%@?ć to mogę bez problemu odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące konfliktu w syrii . To że ktoś założył konto dzisiaj nie znaczy że jest ociemniałym debilem a takie przeświadczenie panuje tu powszechnie . Amen ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#syria
  • 49
@Myrten:
Po stronie dżihadystów jak zawsze , co ma się zmieniać jak dalej erdogan i jego świta oddanych piesków rządzi . Turcja z Usa zawszę się sprzeczała tak samo jak z Ue a dogadywanie się z rosją to zwykła próba ocieplenia choć trochę stosunków dyplomatycznych po zestrzeleniu samolotu wojskowego rosji

@Aryo: Dążenia kurdów w iraku nie ma nic wspólnego z asadem a jeżeli chodzi o syrie to pisałem wyżej że
@RuskiAgent1917:

jak narazie choćby sojuszu wojskowego na okres wojny bo sam nie da rady


W tej chwili tolerują się nawzajem. Status quo choć kruchy to jest zachowany i myślę że co do sojuszu to raczej nie ma szans, bo kurdowie zrobili alternatywę dla FSA czyli SDF, a Assad nie chce opozycji
@2PacShakur: hehe mój cel został wykonany ( ͡° ͜ʖ ͡°) Michał mi odpowiedział na komentarz ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) mogę usuwać konto ( ͡° ͜ʖ ͡°) . A tak na serio to nie , niestety nie mam twittera ale jakoś ogarniam na razie newsy z
@RuskiAgent1917: @Aryo: Kurdom do niczego sojusz z Asadem nie jest potrzebny, a wiele frakcji wchodzących w skład SDF byłoby nawet z niego niezadowolona. Poza tym Asad nie kwapi się do tego, aby dać Kurdom jakąś autonomie i pewnie gdyby mógł to chętnie by ich rozjechał, ale nie zrobi tego sam, nawet jeśli jakimś cudem pokona rebeliantów, bo prawdopodobnie nie będzie miał czym.