Wpis z mikrobloga

Mirko wypacza musk!
Sytuacja z dzisiaj. Z kontaktów po targach dzwoni klient. Omawiamy sobie kulturalnie kwestie ustawienia u niego zbiornika na ON tak żeby i on był zadowolony i straż pożarna i UDT się nie przypieprzały :P
Dogadujemy szczegóły, mam mu jeszcze dosłać dodatkowe opcje na maila.
No to proszę o dane.
Gość na to: Gospodarstwo Rolne Janusz Cebula.
Zachowałem powagę patrząc w przestrzeń, bo każdy ruch groził wybuchem. Rozłączyłem się i w śmiech. I nikt w pracy nie rozumie dlaczego...
To Wy mnie tak spaczyliście!
#januszebiznesu #cebuladeals #cebula #oswiadczeniezdupy
Tagi specjalnie, bo to #!$%@? wasza wina!
  • 30
  • Odpowiedz
@misthunt3r: chyba odnalazłeś nowego "krula Mirko", bo coś długo bezkrólewie panuje po abdykacji Leszke, ślijcie gońca z radosna nowina do Janusza Cebuli ze koronacja się zbliża ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@misthunt3r: Ujawnianie danych kontrahenta biznesowego w internecie, a tym bardziej wyśmiewanie się z jego personaliów nie świadczy o Tobie najlepiej jako o pracowniku. Obyś tylko nie miał problemów w pracy przez swoją lekkomyślność.
  • Odpowiedz
No to proszę o dane.

Gość na to: Gospodarstwo Rolne Janusz Cebula.

Zachowałem powagę patrząc w przestrzeń, bo każdy ruch groził wybuchem. Rozłączyłem się i w śmiech. I nikt w pracy nie rozumie dlaczego...

To Wy mnie tak spaczyliście!


@misthunt3r: no mirko wypacza, fakt. Ale nie trzeba mirko.
Raz rozmawiałem z klientką, na koniec chciałem żeby mi maila podała. Ona "no, normalnie - imię kropka nazwisko". A ja głupi zechciałem potwierdzić:
  • Odpowiedz