Wpis z mikrobloga

@Rist0: niestabilna jest cm13 snapshot, ja mam cm13 nightly i żadnych błędów póki co nie zauważyłem, a czuję się jak bym kupił nowy telefon ( ͡° ͜ʖ ͡°) CM 12 jest na pewno stabilniejsza (bo przedostatnia wersja), no ale w cm13 nie napotkałem również żadnych problemów. A jedynie czym się różni to tym, że cm 13 ma więcej opcji / możliwości (podobno, bo nie instalowałem cm12)
@Nevertheless: hmmm... no to może następnym razem to już się na 13 przesiądę :) teraz już mi szkoda bo wszystko po instalowałem itd...
jak z prędkością pracy?? mój Photon już raczej leciwy (1gm ramu) nie będzie jakiś ścięć??
@Rist0: No mój ma niecałe 1 gb ramu i to jest jedyny problem, bo praktycznie zawsze mam 80% ~ 90% zużycia RAM, ale nigdy nie dochodzi do 100% więc nic nie idzie na procesor. Tak jak napisałem, telefon dostał nowe życie, na stockowym romie wszystko się cięło, a na messengerze to się pisać nie dało (po 2 latach się tak zaczęło robić, factory reset nic nie dawał) więc byłem zmuszony zainstalować
@Rist0: Jeżeli CM 12 będzie Ci śmigać bez problemu to nie zmieniaj ;) To jest praktycznie to samo, tak jak pisałem. Ja po prostu od razu cm 13 zainstalowałem :P

Jeżeli jesteś #tylkonocny to polecam Swift dark, fajny motyw :P

Za darmo można pobrać gdzieś stąd

Jak byś szukał jakichś fajnych apek to możesz looknąć na ten wpis

Ogarnąłeś blokowanie reklam i przerzucanie na kartę SD? (w andku 6.0.1 robi
@Nevertheless: mam motyw dark material... ale swifta też sprawdzę ( ͡ ͜ʖ ͡)
Apki sprawdzę jak wrócę z pracbazy... dzięki :D
blokowanie reklam i przerzucanie na sd też sprawdzę wieczorem

wczoraj to długo zeszło zanim się kopia zapasowa wszystkich danych przywróciła więc już na wieczór się nie bawiłem
ale dziś postaram się sprawdzić :)