Wpis z mikrobloga

No elo, long time no #rozdajo! Mam do wydania swoją starą cyfrówkę - Samsung Digimax S500 (czarny). Dane techniczne są np. tutaj. Zasilany dwoma paluszkami.

Do zestawu dołączam równie stare etui + 2 kabelki: do podłączenia do kompa i tv. Karty SD nie dołączam. Z kwestii technicznych, to połamane są te plastiki trzymające baterie, więc trzeba to sobie zakleić jakąś taśmą, żeby trzymało. Z tego co pamiętam, to aparat czasem świrował - nie wszystkie zdjęcia zapisywał, czasem nie łapał dobrze ostrości, ale może karta była walnięta albo nie utrzymałem tego zamknięcia od baterii i tracił na chwilę zasilanie :P (tak odnośnie tego pierwszego).

Dodatkowe zdjęcia w komentarzach. Zwycięzca zostanie wylosowany przez #mirkorandom dzisiaj lub jutro wieczorem, wysyłka na mój koszt w ciągu tygodnia lub dwóch. Pozdro 500.
źródło: comment_1GCbPKF953Kq9oi2CT71hA98CQJtYhIU.jpg
  • 21
@SScherzo: Bardzo fajnie zdjęcia wychodziły z lampą - kolory były ładne i żywe. Widziałem wiele zdjęć robionych super aparatami za znacznie większe pieniądze, które wychodziły blade i przegrywały z tym aparatem :)
@MaybeTomorrow: Miałem podobny model i niestety, ale jest to jedno wielkie dziadostwo. To urządzenie zjada naładowane paluszki jak gruszka BicMaca, właściwie moment i już nic nie ma. Zdjęcia robiło to przyzwoite ale bez rewelacji. Na chwilę obecną nie widzę sensu korzystania z takiego aparatu, no chyba że ktoś chce pokazać swój status społeczny - że go stać na baterie.