Wpis z mikrobloga

Zawsze marzyłem o takim pierwszym dupowozie i od dziś go mam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1.4 90KM, rocznik 2000 z najlepszym dostępnym wyposażeniem oraz instalacją gazową. O rdzę nie ma zmartwień - całe podwozie ocynkowane, zawieszenie vti, halogeny oraz alusy z preludy. Mam nawet fakturę zakupu z 2001 roku w polskim salonie na kwotę 51 900 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#honda #civic #pierwszysamochod #pokazauto #chwalesie #samochody #motoryzacja
V.....z - Zawsze marzyłem o takim pierwszym dupowozie i od dziś go mam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1...

źródło: comment_bGKSN4vjicc9Pb2J11HifUTXerENxBkK.jpg

Pobierz
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Vitz szkoda, że nie zgadalismy się wcześniej (trzeba przychodzić na piłkę:)) Ty miałbyś auto z pewnego źródła, a ja spokój z handlarzami. Gratuluję zakupu :)
  • Odpowiedz
@Nightshade @Vitz gratulacje! Wygląda na zadbaną sztukę, niech służy.

Odnośnie Rust Check, kiedy planowałem konserwację swojego bolidu i interesowałem się dostępnymi technologiami, stanowczo odradzano mi ten środek. Być może jest ok ale bądźcie czujni.
  • Odpowiedz
@Vitz: podwozie w hondzie nie rdzewieje generalnie. Jedyne co, to przewody hamulcowe moga troche gnic. Wiekszym problemem jest blacha, tak jak ktos wyzej pisal, rdzewieja glownie nadkola, przod maski przy wlocie powietrza.
Gazowanie auta, ktore pali 5l/100, logiczne. Przy wyprzedzaniu wylaczaj klime, bo potrafi nagle braknac mocy jak sie zalacza XD
  • Odpowiedz