Wpis z mikrobloga

@dodo_ @LashaTumbai: : najlepsza pasta do zębów to taka, która smakuje na tyle, że często się jej używa ;)
co do usuwania osadów - Ajona Stomaticum to nadpasta (jak masz kogoś w niemczech to kosztuje poniżej jednego euro, u nas jest w aptekach koło 8zł), a jest delikatna dla zębów.
dodatkowo 2-3 razy w tygodniu polecam Eucryl proszek, za groszę w internetach a robi cuda( ͡° ͜ʖ ͡°
@sebool12: sama straciłam jedynkę w wypadku, doszedł zanik kości i było #!$%@?. przeszczep kości, 2x przeszczep dziąsła, aparat ortodontyczny, implant, korona cyrkonowa... niczego nie żałuję.
nie ma nic gorszego i mniej niewygodnego od protezy, a jebniecie sobie mostu na wszystkie zęby bo ładnie to jedna z głupszych decyzji na świecie, bo zęby mają nam służyć jak najdłużej.
ponosiłbyś trochę ruszający się plasik, gdy nie czujesz podniebienia to zmieniłbyś zdanie. ( ͡
ponosiłbyś trochę ruszający się plasik, gdy nie czujesz podniebienia


@hatterka: przez jakiś czas miałem "przyjemność" nosić łuk podniebienny - weź próbuj z tym coś normalnie zjeść...

oczywiście nie popieram wyrywania zębów bo taniej usunąć niż wyleczyć, ale czasami człowieka nachodzi taka refleksja, że tyle kasy co władował w zęby to by już spokojnie dobre auto sobie kupił ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@merdig: Kurde, czyli nie myliłem się z odczuciem, że po paście colgate total jest najdłuższe uczucie świeżości w jamie ustnej.

Szkoda, że zmienili ją niedawno i teraz ma żelowy wygląd i nie ma już tego fajnego uczucia po szczotkowaniu.

Pisze tego posta, bo właśnie szukam jakiegoś dobrego zamiennika wyżej wymienionej pasty.