Wpis z mikrobloga

O k---a mirki słuchajcie tego:

Jakiś Janusz palił fajkę na przystanku autobusowym, co zauważyli patrolujący miasto strażnicy. Podjechali do niego i zaczęli wypisywać mandat, dostał 500 zł. Oczywiście Janusz, wielka morda, obelg w kierunku funkcjonariuszy nie szczędził. Rzucił kiepa na chodnik i dostał kolejny za zaśmiecanie, również 500 zł xDDD

Ktoś tu miał zły dzień ( ͡ ͜ʖ ͡)

Chyba pierwszy raz w życiu jestem dumny ze straży miejskiej.

#truestory #coolstory
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wujogm: Przecież to czyste s---------o z strony SM, rozumiem pouczyć ale 500 zł? Większość z was to j----i hipokryci, mówicie że trzeba ich usunąć plujecie się o różne mandaty a macie ubaw że ktoś dostał 1000 zł? Gardę wami.
  • Odpowiedz
@Przegrywens: S-----------o to ze strony palacza. Niektóre osoby nie życzą sobie stania na przystanku obok gościa który pali i dym leci na nich.
Już nie mówiąc o tym, że potem w tramwaju/autobusie trzeba wąchać smród jakiegoś gościa który nie może wytrzymać 5 minut bez papierosa.
  • Odpowiedz
@Przegrywens: Biorąc pod uwagę, że zarówno przechodzenie jak i picie nie stanowi żadnego problemu dla innych (oczywiście pod warunkiem kulturalnego picia jak i bezpiecznego przechodzenia) to mają racje.
A tutaj stojąc na przystanku musisz wdychać rakotwórczy dym.
O ile mi to wsio bo już w sumie i tak mam raka od wykopu to inni mogą o swoje zdrowie dbać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@epll: To jest to samo, wykroczenie to wykroczenie. Dobrze mogli go tylko upomnieć, ale 500 zł o ile to prawda to czyste s-----------o. Akceptując takie działania SM, akceptujemy walenie mandatów od ich humorków.
  • Odpowiedz
Chyba pierwszy raz w życiu jestem dumny ze straży miejskiej.


@wujogm: @wujogm: ja ani trochę. Nie lubisz palaczy więc się cieszysz, tymczasem dostał karę wielokrotnie przewyższającą skalę przewinienia.

  • Odpowiedz
@wujogm: sznuje jak p-----n, przecież nawet policjanci powinni jeździć nieumundorwani i po przystankach trzepać mandaty tym śmieciom co smrodzą i zaśmiecają - złoty interes, a nie jakieś tam radary p---------o.
  • Odpowiedz
A wystarczyło podnieść peta i wrzucić do kosza, wtedy były jeden mandat.
Pamiętajcie, to działa w wielu przypadkach. Np. jeśli policja chce was ukarać za to że macie w aucie spaloną żarówkę, a macie inna na wymianę w aucie i wymienicie przy nich to nie mogą wam wystawić mandatu.
  • Odpowiedz