Wpis z mikrobloga

@No25: ogolnie widac po brzuchu, ze ta podroz byla na bogato i nie oszczedzal na jedzeniu. Hajs z jutuba sie zgadza. Wiadomo ze tkai byl cel, zeby zarobic, ale troche szkoda. Strasznie mi sie podobal wyjazd do Ameryki Poludniowej, mimo ze malo z niego materialu. Tam na prawde nie mial kasy i jakos przetrwal, kombinowal
@No25: ogolnie widac po brzuchu, ze ta podroz byla na bogato i nie oszczedzal na jedzeniu. Hajs z jutuba sie zgadza. Wiadomo ze tkai byl cel, zeby zarobic, ale troche szkoda. Strasznie mi sie podobal wyjazd do Ameryki Poludniowej, mimo ze malo z niego materialu. Tam na prawde nie mial kasy i jakos przetrwal, kombinowal


@entaroadun: Ja nie wiem jak można być grubym nawet jeśli się ostro #!$%@? przy takiej
@b0dzi0 zupelnie nie o to mi chodzilo, tylko o fakt ze to inne podrozowanie. Nie zaluje ze zarobil, tylko wyrazilem prywatna opinie, ze ciekawszr bylo dla mnie ogladanie wyprawy gdzie nie mial planu b, nie wiedzial co dzisiaj zje i czu cos zje i widzowie nie zrzucali mu sie na bilety. Dalej robi ciekawe odcinki ktore ogladam chetnie, po prostu bardziej ciekawila mnie 1sza podroz bo czegos takiego wczesniej nie widzialem. Tam