Wpis z mikrobloga

@dzon-lejn: Jakby mnie bolała to bym tagował, nie mam z tym problemu, żarty z Kaczyńskiego mnie śmieszą, ale dobre i oparte na faktach, a nie na manipulacji
co ty, synek, masz z tymi manipulacjami? jeszcze rok temu płakałeś, że manipulują słowami korwina jak mówił o strzelaniu do górników-złodziei a teraz bronisz kaczora? Od "wolnorynkowca" do socjalisty w 12 miesięcy? :D


@nie_jem_grzybow:
Aha... jeśli ktoś prostuje jakiekolwiek manipulacje, lub się z nich naśmiewa, to automatycznie przyjmuje i akceptuje 100% poglądów osoby przeciwko której są te manipulacje?

No genialna logika bystrzaku. xD

Wiesz chyba skąd się ten tag wziął, nie?
@erbo: ale co ty #!$%@? prostujesz? :D
Może jaro nie powiedział, że to jego potężny brat dowodził solidarnością?

bo zastępcą Lecha Wałęsy w Solidarności, potężną postacią faktycznie kierującą związkiem był mój brat


Może na szczycie NATO te karakany nie "pozapominały" o ludziach, którzy negocjowali i wprowadzali nas do NATO?

Masz słabość do nieudolnego tłumaczenia starczego #!$%@? od rzeczy i mitomanii? :D Nie zazdroszczę.
Może na szczycie NATO te karakany nie "pozapominały" o ludziach, którzy negocjowali i wprowadzali nas do NATO?


@nie_jem_grzybow:
Nikt o nikim nie pozapominał, wszystkie nazwiska były opisane w tekście.
Ale niestety plebs się o tym nie dowiedział z mediów, bo wolały one manipulować że kogoś wymazano.
@erbo:
Te żarty o Kaczyńskim z ostatniego tygodnia, gdzie albo Lechowi albo Jarosławowi, przypisuje się jakieś ważne dokonania albo znaczące miejsce w popkulturze to pochodna działania Prezesa oraz jego ludzi, którzy mają ciągotki do relatywizowania historii i uwznioślania własnej w jej pisaniu roli. I nie chodzi tylko o słowa przed i po szczycie NATO ale całokształt.Niekiedy ma się wrażenie, że ze śp. Lecha Kaczyńskiego próbują zrobić najwybitniejszego myśliciela swojego pokolenia. Patriotę
@dzon-lejn:
Nie wiem czy zauważyłeś, ale ja nie prostuje tutaj manipulacji żadnej ze stron sporu, tylko manipulacje mainstreamu który powinien być obiektywny, a powiela jedynie narrację jednej ze stron.
wszystkie nazwiska były opisane w tekście.


@erbo: co z tego? uważasz, że to w porządku, że na zdjęciach pojawiali się tylko byli lub obecni politycy pisu i związani z tym środowiskiem? Tego typu wystawy na szczycie, na którym jest wiele spotkań ludzie oglądają a nie czytają tekstu.

Ale niestety plebs się o tym nie dowiedział z mediów

Dowiedział się, bo o tmy też mówiono, ale sam fakt wymazania jest żałosny i
@nie_jem_grzybow:
W Solidarności było 10 milionów ludzi, więc może lepiej pogadajmy o wystawie, bo tam było tylko 13 fotografii.
Ale widzę temat 13 fotek przerósł twoje intelektualne możliwości.
@erbo: ale o czym tu gadać? Łykasz jak pelikan historię według PiS (choćby na zdjęciach), bo akurat nie pasują ci ludzie, których pis pomija. Tak samo jeszcze niedawno łykałeś brednie korwina, bo pasowało ci to do twojego wąskiego spojrzenia na świat. Ty prosty człowiek jesteś, nie mamy o czym rozmawiać co już ci kilka razy pisałem.