Wpis z mikrobloga

@Xuxire: trochę nudno mirku. Ja wiem że impreza z firmami ale nic poza murami nie nagrales. Gdzie ludzie? Gdzie poboczne atrakcje? Czemu wszystko w słów mo? Gdzie jakieś dynamicznie ujęcie i podstawione dźwięki pod drift? Obejrzalem połowę bo flaki z olejem trochę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@waginator: Tak jak mowie, nagrywane Xiaomi yi, która nie do końca nadaje się do nagrywania jakiś pobocznych atrakcji, dynamicznych ujęć, zmiany ostrości z jednego na drugie itp. To nie taki typ kamery. W slowmo dużo, ponieważ było nagrywane z ręki, bez stabilizacji, także w posprodukcji trzeba było stabilizację zrobić + slowmo dla lepszej korekcji drgań :)
Ja jestem tylko niedzielnym amatorem, nie mam jeszcze wprawy aby wyłapać jakieś super ujęcia (
@Xuxire: wiem jaka kamera to xiaomi ( ͡° ͜ʖ ͡°). Mirku źle zrozumiałes. Nie chodziło mi o zoomy i zmiany ostrości. Zwykłe złamanie linii horyzontu i niestandardowe Kąty nagrywania robią robotę. To samo że słów mo - nie musi być idealnie gładko cały czas. Warto podkręcić prędkość i zrobić jakistime lapse np. A tutaj tylko auta auta i jeszcze wolniejsze auta.
@Xuxire: Moim zdaniem szkodą wielka jest to ze nie ma dźwięku silników (np w momentach driftu), szkoda tez ze nagrywales z takiej malej odleglosci od samochodów bo nie bylo ich dobrze widac. Np widac tylko maske GTRa a samego samochodu nie. Mialem wrażenie ze jakbyś mogl to włożyłbyś kamerkę do cylindra... ;) Tak czy siak dobra robota, fajnie sie oglądali. Bedzie lepiej!