Wpis z mikrobloga

Wbiegasz szybko do Empiku po jakąś książkę, za 10. minut pociag więc trzeba się spieszyć. Dział biografie -> Sport -> szybki rzut oka, świetna promocja, książka za 6 złotych, biografia Nuno Gomesa. Od razu przypomniały Ci się czasy EURO 2004, kapitalna gra Gomesa. Bierę.

Szybko biegniesz do pociągu, siadasz, zaczynasz czytać... Czytasz, czytasz... Coś mi nie pasuje. O co tu chodzi? Sprawdzam jeszcze opis z tyłu...

#!$%@?, kupiłem książkę biograficzną nurka - Nuno Gomesa xD

http://www.empik.com/poza-blekitem-autobiografia-gomes-nuno-sawa-olo,p1102749880,ksiazka-p

Nawet na zdjęciu gościu wygląda jak ten piłkarz... Ale biografia przeczytana i mogę ją z czystym sumieniem polecić.

#ksiazki #heheszki #pilkanozna
  • 14
  • Odpowiedz
@lisekchz: kiedyś kupiłem książkę o Sylwii Gruchale za 1.88zł
Cena bardzo adekwatna do treści. Taka #!$%@?, że głowa mała.
Myślę, że koleś ją pisał jeden dzień.

Trochę biografii jak z wikipedii, z dziesięć przedruków wywiadów z gazet i kilkanaście zdjęć.
  • Odpowiedz
@lisekchz pamietam te mistrzostwa i gre Portugalii. Nuno razem z Sao Costa bodajże brylowali na boisku. Teraz tego drugiego widziałem na ławce trenerskiej na niedawnych mistrzostwach.
  • Odpowiedz
Wszedłem na stronkę zobaczyć tą okładkę, i wygląda dla mnie co najmniej dziwnie że książka kosztuje 6 zł, a ebook 20, wtf xD
  • Odpowiedz