Wpis z mikrobloga

KONTYNUACJA TEGO WPISU

Wiem, że miało być dzień po pierwszej części, ale po prostu mi się nie chciało. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Więc bez zbędnego #!$%@?, ogłasza się, co następuje:

1) Dzisiej uczymy wrocławskie mirki poprawnego korzystania z klimatyzacji w autobusach MPK oraz Michalczewskiego (odpuszczam wszystkie prywatne Sevibusy, DLA i inne, bo one mają góra po 1-2 klimatyzowane pojazdy w swoich flotach, to nie ma większego sensu zajmować się wsiobusami)
2) Po lewej stronie zestawienia są wozy z klimatyzacją, po prawej bez.
3) Drugie zdjęcie w komentarzu, bo nie chciałem robić tasiemca. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Przypominam, że każdy podludź, który otwiera okno w klimatyzowanym pojeździe, powinien mieć asekuracyjnie i profilaktycznie skopaną mordę. Taryfa ulgowa nie obejmuje Karynek ani moherów. ()

#wroclaw #mpkwroclaw #michalczewskiwroclaw #ludzkastronampk @mroz3
Pobierz w.....o - KONTYNUACJA TEGO WPISU


Wiem, że miało być dzień po pierwszej części, a...
źródło: comment_DYHE8HgK7rcQMqfh1VH91QZaMRBUB3ha.jpg
  • 22
@wiedro: z punktu widzenia kierowcy to samo, najbardziej znienawidzone są solarisy, które na zakrętach są "twarde" i nieraz ktoś zahaczył o krawężnik:D
@impet: Wiem. Już z dwojga złego, pierwszy lepszy kierowca woli siedmiotysięcznika wziąć (jeśli nie ma upalnego dnia), niż Solarisa. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przynajmniej nie trzeba się bać na każdym skręcie, czy Ci się wóz nie fiknie na bok. ( ͡° ͜ʖ ͡°)