Wpis z mikrobloga

Kuwa mirki co kisnexD jestem dzis w firmie i taka gadka szmatka na temat swiatowych dni młodzieży (same kobiety)i wtrąca sie do rozmowy koleżanka lvl 24 - no ja mam kuzyna policjanta z Rzeszowa. Ktory opowiadał mi ostatnio, że jego kumpel też policjant z Krakowa mowił mu, ze była taka akcja; kobieta znalazła portfel i poszła go oddac na adres znaleziony na dowodzie i sie okazało, ze chłopak chciał jej zaplacić kase znalezne no ale ona nie chciala to on jej powiedzial, zeby uwazala, bo będzie atak terrorystyczny w krakowie na dni mlodziezy. Ona sie wystraszyla i za pozno poszla na policje i go nie odnalezli. xD
A wszystkie kobiety a no tak to ja juz dziecka tam nie puszcze, ojej seeeio? Teraz strach gdziekolwiek jechac... co skislam to moje, kocham cie wykop xD ktory to taki smieszek policjant #rzeszow.

#heheszki #logikarozowychpaskow
Dziewczyna na bank nie ma konta na wykopie
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KolorBezKoloru: najbardziej mnie rozwala jak ktoś w pracy opowiada o czymś co było na jakiejś bezużytecznej, te myśli czy innej tego typu stronce i faktycznie w to wierzą.
Jest sobie pasta, ktoś to wklei na fejsa a potem opowiadają, a ja w sumie nie wiem czy śmiać się, czy płakać...

Albo ugotować jajko w mikrofali... bo widziałam ostatnio taki filmik na fejsbuku... XDDDD
  • Odpowiedz
Usłyszane od ciotki, kumpla, dziewczyny kumpla. Jedna z zagranicy, dwie podczas zakupów na mieście.
Najbardziej mnie śmieszyło kiedy dziewczyna kumpla opowiadała, że w zamian za oddanie portfela kazał jej nie pojawiać się na Czyżynaliach na Tauron Arenie XD
  • Odpowiedz