Wpis z mikrobloga

Kuwa mirki co kisnexD jestem dzis w firmie i taka gadka szmatka na temat swiatowych dni młodzieży (same kobiety)i wtrąca sie do rozmowy koleżanka lvl 24 - no ja mam kuzyna policjanta z Rzeszowa. Ktory opowiadał mi ostatnio, że jego kumpel też policjant z Krakowa mowił mu, ze była taka akcja; kobieta znalazła portfel i poszła go oddac na adres znaleziony na dowodzie i sie okazało, ze chłopak chciał jej zaplacić kase znalezne no ale ona nie chciala to on jej powiedzial, zeby uwazala, bo będzie atak terrorystyczny w krakowie na dni mlodziezy. Ona sie wystraszyla i za pozno poszla na policje i go nie odnalezli. xD
A wszystkie kobiety a no tak to ja juz dziecka tam nie puszcze, ojej seeeio? Teraz strach gdziekolwiek jechac... co skislam to moje, kocham cie wykop xD ktory to taki smieszek policjant #rzeszow.

#heheszki #logikarozowychpaskow
Dziewczyna na bank nie ma konta na wykopie
  • 26
@KolorBezKoloru: Moja mama opowiadała, że jej koleżanka z pracy znalazła dowód osobisty jakiegoś ciapaka... dalej to już wiecie co się wydarzyło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co skisnąłem to moje, a potem było wielkie oburzenie jak mogę twierdzić, że tak nie było.
@KolorBezKoloru: Heh byłem tydzień w Olsztynie i słyszałem wersję, że zamachy mają mieć miejsce w niedawno otwartej Galerii Warmińskiej (reszta bez zmian). Opowiadane zupełnie serio przez lokalnych mieszkańców. Tam zresztą to ma dodatkowy kontekst, bo jest u nich "stosunkowo" wielu studentów/ek medycyny z Arabii Saudyjskiej.