Wpis z mikrobloga

Mirabelki go pożądają. Odkrył sposób, dzięki któremu może przebierać w kobietach niczym farmer w mirabelkach, a dodatkowo #!$%@?ł przemysł stulejarzy. Właśnie dostałem ponad 100 wiadomości od naszych pięknych użytkowniczek, które oferują mi swoje zdolności kulinarne - większość nieśmiało wypytuje o szczegóły, kilkanaście chce się spotkać, a od 3 dostałem nawet zdjęcia cycków z karteczką. xD Niewiarygodne jaki ze mnie magnes na kobiety, w sumie spodziewałem się maksymalnie kilkunastu wiadomości, a tu istne oblężenie. Jak widać kobiety kochają moje wpisy wychodzące spod seksownych, racjonalnych palców, które były już odpowiedzialne za niejeden orgazm pochwowy. Na śniadanie zamówiłem sobie sushi, ale coś czuję, że kolację ugotuje mi jakaś śliczna brunetka, która marzy o moim intelekcie. Pamiętajcie, mózg to najbardziej pożądana przez kobiety część ciała, jeśli kiedyś osiągnięcie mój poziom intelektualny to nie będziecie się mogli opędzić od napalonych niewiast. No to teraz wybieram najlepszą ofertę i zmykam na randkę, a wy dalej sami gotujcie sobie bigos z chlebem.
#podrywajzwykopem #wygryw #rozowepaski #niebieskiepaski
LudzkieScierwo - Mirabelki go pożądają. Odkrył sposób, dzięki któremu może przebierać...

źródło: comment_ZPvFQi0RfFEENPlj3A0at927mzsuXHvG.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz