Wpis z mikrobloga

7. Pisz parę miesięcy wcześniej że nie interesujesz się piłką

8. Francja wychodzi z grupy, bądź hipokrytą i "nagle" zmień się w wielkiego fana piłki nożnej komentując zmagania Francji na głównej i na mirko


@enforcer: to by wychodziło, że pół Europy jest hipokrytami. Mistrzostwa Europy od tego poniekąd są, że interesują się nimi nie tylko ci, którzy robią to na co dzień. A do kibicowania danej drużynie, nie trzeba doktoratu z
  • Odpowiedz
@salvador_w_dali: EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I MISTRZOSTWA BĘDZIE MOŻNA OGLĄDAĆ TYLKO Z LICENCJĄ BO SERIO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ ANI DOŚWIADCZENIA ANI WYOBRAŹNI I NA PRZYKŁAD KRZYCZĄ GOOOOOL NIE WIEDZĄC NAWET KTO SIEDZI TRZECI OD LEWEJ NA ŁAWCE REZEROWYCH
  • Odpowiedz
@salvador_w_dali czasami daję się za bardzo ponieść na mirko, nie wiem czemu daję się wciągać w tego typu wpisy, nie lubię obgadywać ludzi na mirko a sam okazałem się hipokrytą, ok @NadiaFrance, jesteś tam sobie trollem czy nie, rób swoje, nie obrażasz ani nie obgadujesz innych tak jak ja to zrobiłem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@tiop: Ale Nadie to szanuj. Chylę przed nią czoła. Pisze w sposób bardzo elegancki i nigdy nie wali wulgaryzmami do tego rzuca często ciekawostki na temat Francji. Nikogo nie zwyzywała, a i tak pół wykopu cierpi na chroniczny ból dupy z jej powodu. Żeniłbym się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
6. Miej ból dupy o to, ze nikt Ci nie gratuluje, a dostajesz tylko przesmiewcze i agresywne komentarze


@tiop: Nawet jak ktoś jest trollem to nagle wolno pisać w kierunku takiej osoby niemiłe rzeczy?
Nie mirku, nie wolno.
Pisanie, że Nadia jest sama sobie winna jest głupie, bo rozsądne osoby albo ją zignorują albo napiszą jej coś w sposób, który nie jest niemiły i agresywny.
  • Odpowiedz
Pisze w sposób bardzo elegancki i nigdy nie wali wulgaryzmami do tego rzuca często ciekawostki na temat Francji.


@KochanekAdmina: I to wystarczy żeby na wypoku uchodzić za trolla. Co innego jakby jej wpisy składały się z wulgaryzmów, słów typu "inba" "skisłem" "janusz grażyna seba karyna" "xDDDDD" "beka". Wtedy gorące za każdym razem.

Chociaż nie, w sumie to największy krwotok z wypoczanowych odbytów chyba wywołuje jej zainteresowanie Francją, a jak wiadomo tutaj
  • Odpowiedz