Wpis z mikrobloga

Mam ogromny ból dupy że wygrała drużyna która według mnie miała szczęście z Chorwacją, szczęście z Polską i oczywiście szczęście dzisiaj w finale. To co grała Portugalia nie było ani ładne, ani skuteczne. Drużyna która tylko z Walią wygrała w 90 min jest mistrzem Europy. Drużyna która awansowała trzema remisami z grupy. Żałosne to euro i ten nowy system.

#mecz #euro2016
  • 20
@BlueSpark: I jakie do cholery szczęście? Chorwacja była ponoć mocno w gazie - w meczu z Portugalią byli kompletnie zneutralizowani. Polska tak jak cały turniej też nic wielkiego nie grała, opierała grę na tym na czym opiera Portugalia. Na dobrej grze w tyłach. Z Walią wygrała. Francuzi na tym turnieju też nic takiego wielkiego nie pokazała żeby im z marszu przyznawać zwycięstwo.
@crewlove: z Chorwacją pierwszy strzał na bramkę w 120 minucie. Z Polską grali słabo, decyzja w karnych czyli szczęście.
Nie powiesz mi że Francuzi nie pokazali nam ładnej piłki. Pokonali mistrzów świata. Griezmann i Payet grali pięknie. Ładne gole. Nigdy nie byłem za francuzami i nigdy ich nie lubiłem ale to są fakty. W którym meczu Portugalia pokazała że na ten tytuł zasługują? Bo jak dla mnie to były najnudniejsze mecze.