Wpis z mikrobloga

Czołem Mircy spod #ubierajsiezwykopem,

Jest tu ktoś, kto potrzebuje dobrej jakości torby? Marka MILER Menswear organizuje preorder na kolejną partię swoich skórzanych toreb, m.in. tę weekendową, której jestem zadowolonym użytkownikiem. Ceny są bardzo atrakcyjne, a mnie udało się namówić producenta na udzielenie na nie specjalnie dla Was dodatkowego, dziesięcioprocentowego rabatu. W skład oferty wchodzą:

Torba weekendowa (standardowo 999zł, obecnie 799zł, z rabatem około 719zł)
Torba codzienna (standardowo 699zł, obecnie 499zł, z rabatem około 449zł)
Kosmetyczka (standardowo 399zł, obecne 199zł, z rabatem około 179zł)

Wszystkie produkty dostępne są w trzech kolorach: brązowym, czarnym i koniakowym.

Kodami uprawniającymi do 10% rabatu będę się z Wami dzielił w prywatnych wiadomościach, więc jeśli chcielibyście taki wykorzystać, to zapraszam do kontaktu. Ich ilość jest ograniczona, więc kto pierwszy, ten lepszy :)

Zdjęcie pochodzi z tego wpisu: http://secondhanddandy.pl/2016/03/homo-viator.html

#ubierajsiezuszatym #modameska #okazja #promocje #menswear #klasycznaelegancja
UszatyBloger - Czołem Mircy spod #ubierajsiezwykopem,

Jest tu ktoś, kto potrzebuje...

źródło: comment_v1yywgAwAaENZt6XEKuljz6g16EfIqMR.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@murinius: to i tak tanio. Poszetka.com ma za ponad 200 z tego co kojarzę a Baron za 180 zł chyba. Jeśli skóra jest należytej jakości to cena nie powinna dziwić. A torba weekendowa wygląda całkiem atrakcyjnie, ciekawe jak sprawdza się w użytkowaniu.
  • Odpowiedz
@murinius: jest z dobrej jakości skóry, z pewnością dużo lepszej niż ta w tańszych produktach skórzanych. Takie są ceny rynkowe takich produktów. Równie dobrze torbę weekendową też możesz kupić syntetyczną.

W posiadaniu tego typu rzeczy chodzi o ich wyjątkowość. Jeżeli traktujesz kosmetyczkę jako rzecz typowo użytkową to nie musi być dla Ciebie ważne by była wykonana ze skóry. Ja lubię posiadać rzeczy, które mają styl i są wykonane w miarę z
  • Odpowiedz